2020 Mart Ayı ve Başak Dolunayı

Merhaba sevgili astroloji sever talipçilerim.Zorlu bir şubat ayı geçirdik.

Mart ay’ı da pek iç açıcı değil yazılarımı takip edenler ilk altı ayın zorlu geçeceğini zaten belirtmişdim .

 Ay düğümlerinin Kiron ile  yaptığı T kare görmezden geldiğimiz korkularımızın ortaya çıkmasına neden olacak.  Belkide içsel korkularımız harekete geçecekde diyebiliriz .Kiron ve ay düğümleri devrede ise kaçınılmaz durumlar kadersel etkiler korku enerjilerinin hareketi denebilir .Her birimizin içselinde belli senaryolar vardır .

Aynı zamanda bu korkuların üzerine gittiğimizde yine bu konularla ilgili şifalandıran etkiler içinde olacağımızı da gösteriyor.

 9 mart 2020 saat 20 : 48 de başak burcunda bir dolunay yaşayacağız .Başak burcundaki dolunay hizmet aksıdır aynı zamanda sağlığı ve sağlık sektörünüde anlatır .Dolunayda herşey görünür desekde bu dolunay belirsizliklere gebe bizler yinede düzen ve bir plan içerisinde olmaya devam edelim .

Aynı zamanda hizmet sektörünü anlatan bu dolunay işçi ve işveren arasındaki durumlara vurgu yapıyor .Bu ay içerisinde zorunlu iş çıkışları ve ekonomiyi sıkıntıya sokacak iflaslar gündem olabilir .Sağlık konusu hareketli ülke sınırına gelen virüs korkusu yanlış teşhisler koyma durumu olabilir .Biliyorsunuz retro devam ediyor ve retrolarda hastalıklara yanlış tedavi olasılığından dolayı yeni gelişecek bir sağlık sorununuz olursada ayrı bir doktara yeniden görünmekde fayda var.

Ardından Uranüs ve güney ay düğümü arasında oluşacak üçgen açı, ani gelişecek olan büyük sorunlar oluşacağını işaret ediyor .Bu durum karşısında bizi geri çekse de var olan koşullarımızı korumak akıllıca olacaktır. Burda dirayet ve sabır göstermeliyiz.Bu ay aynı zamanda Saturn Kova burcuna geçecek. Her ne kadar, hiçbir şey yapamayacakmışız gibi hissetsek de  farklı ve orjinal fikirleri hayata geçirmemiz bu konuda sorumluluk almamız gerekecek. Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji