2021 YILINDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR

Baba Satürn, Oğlak burcundaki seyahatine 20 Aralık 2017’de başladı ve 17 Aralık 2020’de Oğlak burcundaki sınavını bitirdi. 

Zaten başlı başına zor olan bu süreçte, birde 1,5 yıl Güney Ay Düğümü ve Pluto ile sınavları 10 kat ağırlaştı. 

Güney Ay Düğümü ve Pluto ile birlikte tüm sistemi elemeden geçirdi. Satürn’ün tüm zorlu şartlarına direnenler sınavlarını başarıyla verdi.

Neydi bu zorlu şartlar? 

Hak ettiğin yerde misin? 

Gerekli sorumluluklarını hak yemeden etik ve en doğru şekilde yaptın mı?

Tüm koşullara tırnaklarınla mı geldin yoksa başkalarının hakkını gasp ederek mi?

 yerde misin yoksa olman gereken yer burası mı ve hak ediyor musun?’

 Evet, tüm bunların sonu geldi ödüllerini alanlar Satürn’ün Kova burcu geçişi ile birlikte statülerini ellerine aldılar, saygınlık kazandılar her birey Satürn Oğlak burcu evlerinde tüm gereken durumlara gerekli hamlelerde bulunup sabrertiyse ödüllerine kavuştu. 

Kimi bunu evlilikte, kimi aşkta, kimi sağlıkta, kimi işte, kimi ailede yaşadı. Her alan, kendi evine ait ödülü verdi ve artık 17 Aralık 2020 tarihinden itibaren Satürn Kova burcunda kaybedenlere hayata yeni atılanlara yeni sınavlar ve sorumluluk getiriyor.

Satürn yine güçlü olduğu alanda yenilenmemiz için var. Bunu en pratik yönden, en hızlı 

şekilde yeni sisteme uyarlanmamız gibi düşünelim.

Yeni ve farklı iş alanları, orjinal fikirler ve bu alanlarda alınacak sorumluluklar, 7 Mart 2023’e kadar çaba göstermemiz gereken konular olacak. Tabi bu durum Satürn’ün Oğlak burcunda olduğu kadar zorluklar içinde olmayacak. 19 Aralık 2020’de Jüpiter’in de Kova burcuna geçişi yeni, farklı ve orjinal işlerde büyük şanslar yakalamamız için bizleri destekleyecek. Bu demek değildir ki basit ve kolay geçecek unutmamamız gerekir ki Satürn zor koşullar ve sorumluluklar demek.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji