202O 14 EKİM MERKÜR RETROSU

Merhaba pusula astroloji takipçileri 

Merkür  terazi ve akrep burcunda retro hareketine başlayacak .

23 eylül de retro öncesi gölgeli günlerine girecek.

Gölgeli günler en fazla hataya açık olduğumuz ve yanlış anlaşılmalar ve yanlış anlamalara maruz kaldığımız zamanlardır.

Aynı zamanda karar alırken dikkat etmeliyiz bu tarihten sonra hiç aklınızda olmayan birşey için karar almak muhtemelen daha sonra pişman olmanız demektir.

Asıl retro başlangıcı 14 ekim perşembedir .

Merkür retrosu 3 kasıma kadar sürecek 

İki ayrı burçda retro oluşu iki ev konusundaki temalarda önceden vermiş  olduğunuz kararları gözden geçirmeniz ve eski konularınız hakkında tamamlanmalar yarım kalan konuları tamamlama gibi durumları halletmeniz için en doğru zaman dilimidir.

Retro zamanında elektronik eşya alımı yapmak sakıncalıdır .

Yanlış karar olabileceği gibi eşyanızın bozuk olma ihtimali de yüksektir.

Aslında alışverişinizde özellikle büyük alımlarda gerileme öncesi gölgeli günlerde ve gerileme esnasında karar verdiyseniz muhtemelen daha sonra kullanmayacağınız ve aldığınız için pişmanlık duyacağınız bir alışveriş olacaktır.

Merkür retrosunda konuşmakarınıza ifade şeklinize çok dikkat etmeniz gerekecek akrep ve terazi temaları ikili ilişkilerde krize sebebiyet verecek yanlış anlaşılmalara maruz bırakacak durumlar yaşatabilir ve dönüşü zır kırıcı konuşmalar yapmamız bizi bir hayli zor durumlara sokabilir .

3 kasımda son bulacak merkür retrosunun 20 kasım tarihine kadar son gölgeli günleri olacak ve retroların herzaman son gölgeli zamanları pozitif anlamda gelişmeler yaşatır .

Kırdığımız gönülleri alma zamanı içine girdiğimizi gösterir .

Veyahutta attığımız adımların olumlu yada olumsuz hallerini gördüğümüz zamanlardır diyebiliriz.

Kırmayalım kırılmayalım iki düşünelim bir söyleyelim yeni kararlar vermek zorundaysak çok düşünelim acele kararlar almayalım 

Gökyüzü pusulanız olsun .

Astr Esin Kısakol.

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji