25 Şubat 2021 Venüs Balık Burcunda

Aşk, keyif ve para gezegeni Venüs geçtiğimiz hafta farklılıkların burcu Kova’dan ayrılarak yüceldiği Balık burcuna geçiş yaptı. Venüs Balık’ta romantizm ve ilahi aşk ister. Paranın gezegeni bu alanda yücelse de maneviyat paranın önündedir. Ayrıca Balık; fedakarlık, merhamet konularını da temsil eder.

Gökyüzünde hali hazırda Kuzey Ay Düğümü İkizler burcunda, Satürn ve Jüpiter Kova burcunda seyrediyor. Güneş de bu zaman zarfında Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor.

Venüs’ün Balık seyri boyunca manevi olarak güçleneceğiz, belkide bazılarımız hayallerimizdeki aşkın özlemini duyarken bazılarımız bu aşka kavuşabiliriz. Parayı ikinci plana atabiliriz. Hayallere kapılıp giderken Kuzey Ay Düğümü İkizler’in bizlerden duyguları bir yana bırakıp mantık istediğini unutmadan hareket etmeliyiz. Kova’daki Jüpiter ve Satürn’den ötürü yeniliklere ve farklılıklara açığız, farklı hayaller içerisinde olabiliriz. Fakat bu hayaller mantığa uygun olmalı.

Ayrıca merhamet duygumuzun artabileceği, sevdiklerimiz için fedakar davranışlarda bulunabileceğimiz bir zaman olabilir, bu konuda aşırıya kaçmamak ve mantığımıza ses vermekte fayda var.

Venüs yüceldiği Balık burcundayken estetik ve güzellik konuları için uygun bir dönem.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN
Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji