Aile Ve İlişki Astroloji Haritası

Aile ve İlişki Haritası
Aile ve İlişki Haritası

Aile Ve İlişki Haritası nedir sorusuna ilgi duyan çiftlerin sayısı gün geçtikçe daha çok artmaktadır. Aile Ve İlişki Haritası genellikle ilişkinin kopma noktasına gelen çiftler, ilişkinin artık anlam ifade etmediğini düşünen ve hatta zorlayan kadınlar tarafından yapılmaktadır. ”Evimizde sorun var”, ”ilişkimizde problemler var ” gibi asıl sorunları görmezden gelerek depresyon psikosomatik ve fobi reaksiyonlarında da Aile Ve İlişki Haritasının faydasını görmekteyiz. Çiftler evliliklerini kurtarmak amaçlı desteğe ihtiyaç duymaktadırlar.

Aile Ve İlişki Haritası, üçüncü kişinin yardımıyla iletişimi açık ve net hale sokan, olayları dışarıdan gözlemleyerek tek yönlü bakış açısını zenginleştiren, kendinin farkındalığı sağlamak amacıyla oluşturulan ortamdır. Bu ortamdan faydalanmak yine çiftlerin kendilerine bağlıdır. Bir ilişkinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi çiftlerin uzlaşmak istemesi, problemleri çözmek isteğine bağlıdır. Çiftler arasında problemler meydana geldiğinde birbirlerine genellikle şu cümleleri kullanmaktadır;

 • Beni hiç anlamıyorsun.
 • Ben sana kendimi anlatamıyorum.
 • Sen çok değiştin.
 • Senin duyarsızlığına dayanamıyorum.
 • Hiç değişmeyeceksin.

Çiftler de çıkan sorunlar aslında o anda ortaya çıkmamıştır daha öncesinde de bu tarz problemler vardır ama göze batmamaktadır. Yaşam döngüsünün evlilik, çocuk, çocukların okulları, eşlerin iş-meslek rollerinde çiftler belirli amaçlar üzerine yoğunlaşmaktadırlar. Çiftler aslında var olan problemleri göremez ya da görseler bile bir süre sonra değişeceğine kendilerini inandırmaya çalışmaktadırlar. Ve bir süre idare etme yolunda gitmektedirler. Ancak her sabrın solu selamettir sözüne gelmekteyiz.

Bir yere kadar sabır gösterir ve en ufak bir problem çok büyük sorunlara sebep olduğunu görmekteyiz. İnsan kendine farkındalığı ortaya çıkmaktadır. Ben neyim, ne oluyor, ben senin neyinim gibi sorular ortaya çıkmaktadır. Ve böylelikle ertelediği problemlerin üzerine giderek araştırmaya çözümlemeye çalışır. Ve problemler üstesinden gelinemez bir hal almaya başlamaktadır. Kavgalar, gürültüler, tehditler ortaya çıkar. Kişiler arasında oluşan özel bir bağ ile duygu ve düşünce, arzu istek ve ihtiyaçların cevap bulmasına yönelik bir alışveriştir. İlişkinin başlaması için belli bir durum ve ortam içerisinde olmalıdır. Eşlerden birinin sevgisi diğer tarafa sevgi değil de daha çok öfke, kızgınlık şeklinde de yansıtılabilmektedir.

Kişiler arasındaki ilişkilerde çevredeki üçüncü ve dördüncü kişiler tarafından ilişkiye müdahale etme söz konusu olabilir. Bir ilişki iki kişi arasında gerçekleşeceğinden dolayı dışarıdan kişilerin karıştırılması önerilmemektedir. Ancak problemlerin büyüklüğü açısından destek alabilirsiniz. Sistemin devam etmesi için sistem kurullarının değişmesi gerekmektedir ancak bu sistemin o sistemin içerisindeki birisi değiştiremez ancak dışarıdan birisi sisteme ihtiyacı olanı verebilir.

Aile Ve İlişki Haritası

 • Doğru iletişim kurmanın önemini anlatır.
 • İdeal eş ya da arkadaşlar konusundaki beklentilerinizi bilinç altınıza taşır.
 • İlişkinin güçlü ve zayıf yönlerinizi fark etmenizi sağlar.
 • Evliliği daha kaliteli bir hale getirmeniz ve daha mutlu yaşam standartları oluşturmanızı yardımcı olur.
 • Karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelebilmenize destek olur.
 • Daha fazla zarar almamanız için size yardımcı olmaktadır.
 • Yeni yollar keşfetmenize yardımcı olur.

Sizde Aile ve İlişki Haritanızı Öğrenip Kendi Yol Haritanızı Çizmek İstiyorsanız Size Yardımcı Olurum. İLETİŞİM FORMU ‘nu Doldurmanız Yeterli.

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji