AKLIN GEZEGENİ MERKÜR KOVA BURCUNDA

MERKÜR BUGÜN KOVA BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR 8 OCAK 16 MART ARASI 

İLETİŞİM VE AKLIN GEZEGENİ MERKÜR

ÖZGÜRLÜK, HAK VE HUKUK KAVRAMLARINI TEMSİL EDEN KOVA BURCUNDA

Bugün itibariyle Merkür; toplumsal konular, hak, özgürlük ve hukuk kavramlarını temsil eden Kova burcuna geçiş yapıyor. 

8 Ocak’tan itibaren yeni fikirler, özgürlükçü düşünceler, arkadaşça sohbetler, insan hakları, hak – hukuk – adalet konuları gündemde olacak.

 Merkür Kova burcundaki seyahatini 16 Mart’ta tamamlayarak Balık burcuna geçiş yapacak.

Tabi bu ziyareti sırasında 2021’in ilk retro sunu yapacak .

30  OCAK – 22 ŞUBAT MERKÜR RETROSU

15 Ocak’ta gölgeli günleri başlayacak olan Merkür, 30 Ocak’ta Kova burcunda retro hareketine başlayacak ve 22 Şubat’a kadar retro hareketini sürdürecek.

Aklınızdan geçenler, yapmak istedikleriniz, almak istediğiniz kararlar var ise en doğru zaman; Merkür gölgeli günleri başlamadan önce olmalı…

15 ocağa kadar düzenleme lerinizi yapın 

Gölgeli günlerde artık yeni kararlar almamalıyız. Eğer alırsak retro bittikten sonra bu kararların yanlış olduğunu fark ederiz. 

Diğer yandan (retro olmadığı zamanlarda) düşünüp düşünüp alamadığımız kararlar var ise retro döneminde bu konular önümüze gelir. 

Önceden beri düşündüğümüz konularda karar almak için retro zamanı uygun olur. Yani kısacası retro yarım kalanları tamamlamak içindir, yeni kararları sevmez.

Merkür retrosunun en klasik etkilerinden birisi de evde tek tek arıza veren elektronik eşyalarımız olur.

Belkide eski olanları yenileme zamanıdır.

Bu yüzden retronun gölgeli günlerinden önce elektroniklerinizi yenilene imkanınız varsa yenileyin zira gölgeli günlerde ve retrı zamanlarında elektronik eşya almak risklidir .

Ya aldığınız ürün arızalı çıkar yada siz hiç düşünmediğiniz bir elektronik eşya alıp sonradan pişman olabilirsiniz .

Merkürün kova burcundaki seyahati satürn ve jüpiterinde kova burcunda oluşu bizlerin yeni alanları fark ettiyeseniz bu konularda tekrar bir fizibilete yapmanız için sizlere tekrar kendini hatırlatacak.

Gölgeli günlere girneden 13 ocak da oğlak burcunda bir yeni ay yaşayacağız bu yeniayında gölgeli günlere gelmesi oldukça manidar.

İyi bildiğimiz profesyonel olduğumuz konulardaki başlangıçlarımızı yeni alanları fark ederek ve açık fikirlilikle adımlar atarsak oğlak yeni ayı ve merkür retro dönemini iyi değerlendirmiş oluruz 

Bu süreç yukarıda bahsettiğim konularda ses getirecek. Şimdiden hepimize hayırlı kararlar aldırmasını dilerim. İnsan hakları ve  toplumsal konularda uyanışın ilk meyveleri umarım kolaylıkla yensin. 

İnsanların yeni alanlara geçişi bilinç uyanışı açık fikirli olmak ve yeni sisteme ayak uydurmak kolaylıkla olsun tüm temennimiz.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji