AKREP BURCUNDA DOLUNAY | 27 NİSAN

Akrep burcunda 7 06 derecede dolunay olacak .
Kova burcundaki satürn dolunay’a t kare açı içerisinde.
Mücadele gerektiren bir dolunay var krizi fırsata çevirmek mümkün olacak bu dolunayda
Güneşin üzerinde hamal ve şhedır sabit yıldızı var aynı zamanda boğa burcundaki venüs’ün üzerinde menkar sabit yıldızı olacak.
Hamal sabit yıldızının olumlu etkileri olduğu gibi bu haritanızda ay kavuşumunda zorlu şartlar zorlu çalışma koşulları getirebilir
Venüs’ünüz ile kavuşumu kıskançlık yada sevdiklerinizde sağlık problemi verebilir.
Şhedır sabit yıldızı grup çalışmaları ile kişinin yetenekleri sayesinde yükseliş yaşatabilir.
Venüs’ün üzerinde menkar sabit yıldızı ise zorlu bir sabit yıldızdır toplumun bilinç altını temsil eder .
Menkar’ın olumlu ve olumsuz etkileri de mevcuttur haritanızda olumsuz aldığı açılar varsa kötü etkileri ortaya çıkar kişi hastalıklarla mücadele edecek olabilir aynı zamanda büyük maddi kayıplar yaşatabilir .
Geri planda kalmadan atacağınız adımlarda tüm bilgi ve donanımınızı gösterebildiyseniz bu dolunayda attığınız adımların sağlam adımlar olduğunu farkedeceksiniz .
Diğer şekli ile çok fazla düşünmeden bilgi ve yeniliğe kapalı bildiğiniz adımlar ile ilerlemenizin mümkün olmadığı fark ettiğinizde bazı kayıplar yaşamış olacaksınız .
Dolunayın genel etkileri maddi kaygılar ve toplum bilincinin sağlık ve para sıkıntısı ile bağlantılı olduğunu öngörebiliriz .

Yükselen Koç:

Dolunay 8. evinizde gerçekleşiyor. Maddi konularla ilgili krizler söz konusu olabilir. Alacaklarınızı alamamış, maddi anlamda haksızlığa uğramış olmanız canınızı sıkıyor olsa da harekete geçerseniz dostlarınızın da desteğiyle hakkınızı alabileceksiniz.

Yükselen Boğa:

Dolunay 7. evinizede, göz önünde ve talep edilen kişi olmanızdan ötürü rakiplerinizden düşmanlık görmeniz mümkün. Sakinliğinizi koruyun ve bildiğiniz şekilde ilerleyin. Ayrıca eşinizle aranızda bazı krizli durumlar çıkabilir, evliliğinizin zedelenmemesi için dengede kalın ve aşırı tepki vermemeye dikkat edin.

Yükselen İkizler:

Bu dolunayda iş yerinizle ve iş arkadaşlarınızla alakalı krizli durumlar söz konusu olabilir. İşinizde gizli düşmanlar ortaya çıkabilir. Fakat şanslı konumda olan sizsiniz, tüm doğru bildiklerinizle ortaya çıkın. Böylece bu düşmanlık eden kişileri geride bırakabilirsiniz. Sağlık konusunda da ani gelişen krizli durumlar yaşama ihtimaliniz var.

Yükselen Yengeç:

Dolunay 5. evde, aşkta kriz var. Sevgilinizle aranızda sebepsiz sorunlar yaşayabilirsiniz. Aslında aynı şeyleri istemenize rağmen yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz. Evli Yengeçler sürpriz bir gebelik yaşayabilir, zamansız bu durum kriz de yaratabilir. Çocuğu olan Yengeçler bu dolunayda çocuklarıyla ilgili bazı durumları krize çeviriyor olabilir, çocuğunuzla doğru iletişim kurarak bu krizlere çözüm bulabilirsiniz. Yalnız Yengeçler’e ise bu dolunay tutkulu bir aşk getirebilir.

Yükselen Aslan:

Dolunay 4. evinizde, ailede çıkacak bir kriz söz konusu yada bu sizin uzun zamandan beri içinizde birikmiş bir durumun içsel krizi de olabilir. Bu da size bir isyan durumu yaşatabilir. Bekar Aslanlar için evlilik getirecek bir dolunay diyebiliriz. Aynı zamanda yeni bir ortak ve yeni bir oluşuma atılacak bir adım da olabilir.

Yükselen Başak:

Dolunay 3. evinizde, kardeşler ve akrabalar arasında bazı krizli tartışmaların olabileceğine işaret ediyor. Sorunlu durumların ortasında kalmanız söz konusu olabilir. Bu dolunayda uzun zamandır birikmiş olan stresiniz varsa krizli konuşmalarla ortaya çıkabilir. Sevdiklerinize ve kendinize biraz zaman ayırmanız ve de dinlenmeniz sizlere iyi gelecek.

Yükselen Terazi:

Dolunay 2. evinizde, para ile ilgili konular gündeme gelebilir, beklenmedik bir ödemeniz çıkabilir. Ortak para alanından kendi payınıza düşen geliri almanız da söz konusu olabilir. Kendi hayallerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz.

Yükselen Akrep:

Dolunay 1. evinizde, uzun zamandır karşınızda canınızı sıkan birileri olabilir. Sizde de artık karşınızdakilerin bu rahat tavırları üzerine bir kriz patlak verebilir ve ilişkilerinizdeki denge bozulabilir. İlişkilerinizde bu derece bir sarsılmadan dolayı sert kararlar almanız mümkün.

Yükselen Yay:

Dolunay 12. evinizde, sizin dışınızda gelişen krizli durumlar söz konusu olacak. Düşmanlarınıza dikkat, kuyunuzu kazıyor olabilirler. Yada iş alanında yenilenme yapmadıysanız artık bu size bir iş krizi olarak yansıyabilir. Gerekli yenilenmeyi yapan Yaylar, dolunayı daha kolay atlatacaklar.

Yükselen Oğlak:

Dolunay 11. evinizde meydana gelecek. İdealler alanınızda olacak gerçekleşecek bu dolunayda, sevgilinizle gelecek idealleriniz birbirine uymayabilir. Bu durumda iyi bir ilişki için bazı ideallerinizi partnerinize göre revize etmeniz gerekebilir. Evli Oğlaklar, ideallerinizi kendinize göre planlıyor olabilirsiniz ve eşinizle bu konuda ortak paydada buluşamıyor olabilirsiniz. Onunla iletişiminizde ortak paydayı bulmaya çalışmak evliliğinizi güçlendirecektir.

Yükselen Kova:

Dolunay 10. evinizde, ani bir kararla yepyeni bir kariyere geçiş yapabilirsiniz yada bir anda başka bir şehre yerleşme kararı alabilirsiniz. Bu durum etrafınızdakileri şok edecek. Hayatınıza yeni bir yön veriyor gibisiniz. Siz belkide tüm krizli durumlardan sıyrıldınız. Bu yeni yön sizlere iyi gelecek olabilir.

Yükselen Balık:

Dolunay 9. evinizde, hayata baktığını alanda meydana geliyor. Siz yükselen Balıklar bu dolunayda büyük bir farkındalık yaşayacak olabilirsiniz. İnandığınız şeyler artık değişiyor. Her şeyi sorguluyor olabilirsiniz ve bu sorgulamalar sizlere yeni kararlar aldıracak, yeni yönler bulma çabası içinde olacaksınız. Ayrıca bu dolunay, sizlere daha çok kendinizi düşünmeniz gerektiğini fark ettirecek.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji