Aslan BurcundaDolunay

Merhaba sevgili astroloji sever takipçilerim .9 şubat 2020 aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız .Aslan burcundaki ay özgüvenimizin yüksek olduğu hatta birazda egonun öne çıktığı kendimizi harika hissettiğimiz ama dediğim dedik bir yapıda olduğumuzu vurguluyor.Bu zamanlarda biraz eğlenmek istemek hatta o tarz ortamlara çekilmek olası bir durum.

Uzun zamandır uğraşı içinde olduğunuz planlar doğrultusunda yeni ayda harekete geçmişsek dolunayda artık ne yapmak gerektiğini fark ederiz herşey görünür haldedir ve hamle yapmak aslan dolunayında daha da rahat olur .

Dolunayın merkür retrosunda olması yeni birşeyler için de bizi cesaretlendirir ve alt plandaki detayları kaçırmamıza sebep olur .Dikkat edilmesi gereken cesaret gösterdiğimiz konunun önceden de planımız dahilinde mi diye düşünmemizi gerektiriyor .Belkide kader etkisi yaratan bu retroda aslında yapmanız gereken bir planı uygulamakdan kaçındıysanız ve kader planı  sizi öne atmak için bu retroyu seçmiştir o yüzden hiç olmadığınız kadar yürekli davranıyorsunuzdur.

Yada bir karmanın yükünden kurtulmanız için bu planın içindesinizdir .

Venüs gezenenininde koç burcunda oluşunun ilk derecelere gelmesi ve kiron ile bu dolunayda samimi oluşu aşkı ve parayı anlatan venüs’ün zararlı olduğu koç burcu bazı konular da aşkdan yada paradan dolayı daha bir düşünmeden hareket etmenize sebep olabilir.

Sonunu getirmekde zorlanacağınız durumlarıda göz önüne alarak fevri davranışlardan uzak durun .

Uzun süredir planlarınız dahilinde gelişen olaylarda tüm yıl bu cesareti ve zorlu koşulları kaldırabilecek şartlar içinde olmanızı diliyorum .Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol pusula astroloji

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji