Astrolog Esin KISAKOL Kimdir?

Astrolog Esin KISAKOL

Astrolog Esin KISAKOL Kimdir? 1972 İstanbul doğumluyum. 1989 yılında 50. yıl çağlayan lisesinden mezun oldum. 2000 yılında, spiritüel konulara duyduğum ilgi vesilesiyle REİKİ ve ŞİFA ENERJİLERİ ile tanıştım. 2005 yılında ilk uyumlamam REİKİ 1. seviye ile oldu. 2007 yılında 2. uyumlanma ile uzaktan REİKİ ŞİFA ENERJİSİ kullanıcısı oldum. 2010 yılında 3. seviye master uyumlamamı Darüşşafaka Eğitim Merkezinde Üstat Zehra AKDOĞAN’dan aldım.

Tüm uyumlanmalarım aynı üstat tarafından gerçekleşti. Uzun yıllar spiritüel konular üzerinde bir çok öğrenci yetiştirdim. Bir çok ruha gönüllü şifa aktarımlarım oldu ve REİKİ hayat felsefem olarak kendi yolumu bulmamın yanı sıra yol gösterici olmama vesile oldu. Daha sonra büyük bir ilgi ile takip ettiğim, kendimi yaptığım araştırmalar ve kişisel çalışmalar ile yetiştirdiğim astroloji ilmi ile ilgili tüm aşama eğitimlerini Jüpiter Akademinin kurucusu Hakan KIRKOĞLU ekolü Üstat Ast. Derya ŞİMŞEK’ten aldım.

Hayatımın bambaşka bir boyutuna geçtim. Eğitimlerim bittikten sonra Astroloji Danışmanlığı ile tüm bilgilerimi pekiştirerek bu ilmi en doğru şekilde gönül vermiş herkese öğretmek istiyorum.

Astrolog Esin KISAKOL