Ay Düğümleri İkizler Yay

AY DÜĞÜMLERİ BURÇ DEĞİŞTİRDİ

Ay düğümleri burç değiştirdiğinde hayatımızdaki yaşadığımız bazı konuların da değiştiğini söyleyebiliriz .

5 Mayıs 2020 tarihinde ikizler yay aksına geçen ay düğümleri artık hayatımıza akıl ve mantıkla yön vermemiz gerektiğini gerçekçi bir bakış açısıyla hareket etmemizin kaçınılmaz olduğunu  iletişimi haberleşmenin ve bilgiyi yaymanın önemini gençlerden öğrenmemiz gereken önemli konularda bizlere öncü olacağını hatta değişime geçmenin şart olduğunu anlatmaya çalışıyor.

Ayrıca ülke haritasında 12.evde olması toplumsal olarak bir uyanmayada işaret ediyor diyebiliriz.  Ay düğümleri bakalım yükselen burçlara nasıl etkiler verecek.

KOÇ YÜKSELENLER VE KOÇ BURÇLARI 

Kuzey ay düğümü 3 güney ay düğümü 9 evlerinde olacak Dolayısıyla koç burçları ve koç yükselenler 3 evde dindeki Kuzey düğümü ne yönelmeleri onlar için en doğru gön olacak bu dönemde ilk orta ve lise düzeyindeki Koç yükselenler oldukça şanslı bir dönemde olacaklar zihin evi dediğimiz 3 ev koç yükselenleri zihnen rahatladığını ve bu dönemde kardeş ve yakın akrabalar ile vakit geçirmenin onlara çok iyi geleceğini aynı zamanda komşu ilişkilerinde de keyifli olacaklarını söyleyebiliriz .

Bu dönemde kardeş akraba ve komşu ilişkilerinde sorunlar varsa çözmek olumlu sonuçlar getirebilir .

Aynı zamanda çalışan yükselen koçlar yurtiçine hizmet veren işlerde daha fazla başarı göstereceklerdir.

Güney ay düğümü 9.evde yay burcunda olacak ilk öncelikle yurtdışı eğitimi alanlar ülkeye dönmek durumunda kalabilir yada yurtdışı işlerinde bazı sorunlar çıkabilir aynı zaöanda üniversite sınavına hazırlanan yükselen çoklar seçimlerinde daha akıl ve mantık kullanmaları gerekir zorlu bir seçim yada sınava pozitif bakmak onlara iyi gelmeyebilir .

Yurtdışı internet işleri sekteye uğrayabilir yabancı dil eğitimi isteyenler 1.5.sene kadar ara vermeliler .

Yine internet hesaplarını dikkate almalılar bu zaman zarfında dalgınlıklar yaşanabilir yanlış mailler yanlış yerlere gidebilir.

Uzaklara gitme isteğiniz size umduğunuz gibi iyi gelmeyecektir .

Düşüncelerinizi ve ufkunuzu bu yıl biraz daraltmanız sizlerin hayrına olacaktır .Mahkemelik ve davalık işi olanlar aksaklıklar yaşayabilir .

3.ev konularına eğilmek yani yzun zamandır uzak kaldığınız kardeş yada yakın akrabalarla yapılan tatlı sohbetler ve aldığınız önemli bilgiler sizi fazlasıyla tatmin edecektir .Gökyüzü pusulanız olsun.

BOĞA YÜKSELENLER

Kuzey ay düğümü 2 .evde güney ay düğümü ise 8. evde olacak.

Yükselen boğa burçları için ikinci eldeki Kuzey düğümü gelirlerinin artacağını gösteriyor aynı zamanda farklı kanallardan gelir elde edebilecekleri bir zaman dilimini de gösterir Kuzey düğümü ikinci evdeyken kendi gelirleri arttığında karşıt evdeki Güney düğümü eşin geliri ile ilgili sorunlar çıkabileceğini de gösterir Diğer yandan ailenin ortak gelir alanı olan 8 Ev büyük borçlara girilmemesi gerektiğini büyük alımların yanlış seçim olduğunu gösterir miras konuları ile ilgili sorunlar çıkar.

8 evdeki Güney düğümü geliriniz artığı için büyük alımlar konusunda pozitif bakacağınıza işaret eder fakat daha çok birikim yapma konusunda gönüllü olursanız 1.5 sene sonra daha iyi yatırımlar yapacağınızı söyleyebiliriz.Bu zaman dilimi sizlerin sadece kazanç odaklı olmanız yönünde destekleyici olacak bazı yükselen boğalar gelir evlerindeki kuzey ay düğümü iş değiştirmeleri ve kazanç alanlarının farklı alanlar olacağınıda söyler.

Gökyüzü pusulanız olsun.

İKİZLER YÜKSELENLER

Ay düğümleri ni bir ve 7 ev aksları yani ilişki aksında yaşayacak yükselen ikizler.

Yükselen ikizler burcu için kadersel ilişkiler yaşayacakları bir zaman dilimi olacak aynı zamanda bir evdeki Kuzey düğümü değer görecekleri bir zamana girdiklerini de gösteriyor .

iletişim ve değişim konusunda başarılı olan yükselen ikizler ve ikizler burcu kendi bildikleri doğrudan şaşmamalılar.

Aynı zamanda 7.evdeki güney ay düğümü bekar olan yükselen ikizler burcuna kadersel bir ilişki verecek bu ilişki onlara büyük bir deneyim katacak belkide bu ilişki ile kadersel bir karmanın diyetini ödeyecekler.

Evli olan yükselen ikizlerin evlilik hayatlatında gözden kaçan problemlerin de ortaya çıkacağını gösteriyor .

Sevgili yükselen ikizler ne olursa olsun bu 1.5 yıllık ay düğümü döngüsünde kendilerinin fikirleri ve düşünceleri daha doğru olacak karşınızdaki insanların yönlendirmesine gelmeyin kendi karar ve fikirleriniz doğru yönü verecek.

Ortak iş yapma konusunda karşınızdaki kişilerin heyecanlı ve pozitif olmaları sizi yanıltmamalı bu yıl ortak iş yapmamalısınız yada bilin bütün işler size kalabilir ortağınız hevesini iş konusunda göstermeyebilir .

Hali hazırda ortak iş yapanlar bu dönem aranızda bazı sorunlar baş gösterecek diyebiliriz .

İlişki konusunda ayaklarınızı yerden kesecek gibi görünselerde mantığınız doğru söylüyor olacak. Yaşanan ilişkiler kadersel bir döngünün karma diyeti unutmayın .

Gökyüzü pusulanız olsun.

YENGEÇ YÜKSELENLER 

Ay düğümleri 12 ve 6.ev aksında olacak.

12.evlerine gelen kuzey ay düğümü uzun süredir yaşadıkları zorlukların ödedikleri bedellerin ödüllerini kadersel olarak hayatta karşılığını bulacakları bir zaman dilimini gösteriyor.

12 evdeki kuzey ay düğümü yengeç yükselenlerin sezgilerinin daha da güçleneceğini gösteriyor .

Toplumda yaşananlar onlara sezgisel yol gösterecek.

Kaderden şanşlı oldukları bir 1.5 yıl yaşayacaklar.

6.evdeki yay güney ay düğümü ise işyerlerinde gözden kaçan bazı sıkıntılı durumların ortaya çıkacağı ve bir takım düzenlemeler yapmaları gerektiğini işaret edecek.

Yengeç yükselenler işyerleri konusunda biraz daha gerçekçi bir bakışa sahip olup iç güdüleri ile yapılması gerekeni keşfedecekler diyebiliriz.

Aynı zamanda yükselen yengeçler iş yerlerinden gerekli verimi alabayabilirler.

6.ev aynı zamanda sağlık evimiz dolayısı ile sağlık konularını daha ciddiye almaları gerekecek ve en ufak bir sıkıntıda doktor kontrollerini daha düzenli yaptırmalılar.

Gökyüzü pusulanız olsun.

ASLAN YÜKSELENLER.

Sevgili Aslan yükselenler Kuzey düğümü 11 evinizde olacak 5 evinizde ise güney ay düğümü yay olacak.

 Bu 1.5 yıl sürecinde 11 ev yani sosyal çevre ve idealler alanından şanslı olacaklar.

Faydalı gruplara girmek ve iletişim içerisinde olmak idealleri konusunda yeni fikirlerle doğru yollar bulacaklar Arkadaşlarının hayattında olumlu gelişmeler olacak ve onlarda bu gelişmelerden fayda görecekler .

Bu yıl aslan burcunun kendi evi olan 5.ev aslan yükselenlere keyif eğlence ve hobilere 1.5 yıl ara vermeleri gerektiğini söyleyecek.

Evli ve çoçuklu aslan yükselenlerin çocukları özgürleşmek istiyor olabilirler siz sevgili aslanlar bu zaman diliminde bu konulara fazla takılmamanız gerektiğini söylemeliyiz.

Diğer yandan bir bebek yapmak yükselen aslanları hayat planlarından ve ideallerinden uzaklaştıracağı için en azından 1.5 yıl bu isteğe ara vermeliler diyebiliriz.

Gökyüzü pusulanız olsun.

BAŞAK YÜKSELENLER.

10.evde kuzey ay düğümü ikizler burcu olacak ve 4.evinizde ise güney aydüğümü yay .

10.evdeki kuzey ay düğümü kariyer konusunda sizlere şans verecek .

1.5 yıl içerisinde terfi almak ve kariyerde yükselmenin zamanı diyebiliriz .

İş konusunda sizlere şanslı bir zaman  olacak işi olmayan yükselen başaklar kolay iş bulacaklar.

4.evdeki güney ay düğümü yay evinizle ilgili gözden kaçan problemleri ortaya çıkaracak ama siz sevgili yükselen başaklar kariyerde yükselme ve terfi zamanlarını evdeki sorunlarla uğraşarak girmemelisiniz zaten çalışmayı seviyor oluşunuz bu yıl size hakettiğiniz terfiyi getirecek. Gökyüzü pusulanız olsun.

TERAZİ YÜKSELENLER.

Sevgili yükselen teraziler 9 evinizde Kuzey ay düğümü İkizler burcunu yaşayacaksınız aynı zamanda üniversite hazırlığı içerisinde olan yükselen teraziler oldukça şanslı görünüyor diğer alanlar olarak düşünürsek internette yurtdışına iş yapan teraziler oldukça şanslılar eğitim konuları eğitim almak  eğitim vermek yarım kalan üniversiteyi tamamlama şansı tanıyacak .

9 evdeki Kuzey ay düğümü aynı zamanda hayata bakışınızı değiştirecek ufkunuz açılacak belki yeni bir alanda eğitim alacak yükselen terazilerde olabilir. Akademik kariyer yapmak için çok iyi bir zaman doktora ve tezler verilebilir mahkemelik ve davalık konularınız da şanslısınız 3 evinizde güney ay düğümü yay olacak bu alan yakın akrabalar Kardeşler ve komşuları kapsar aynı zamanda ilk orta ve lise seviyesindeki yükselen terazileri ilgilendirir bu seviyede olanlar için zorlu bir dönem olabilir Diğer yandan yükselen teraziler Çok sevdikleri bu alandan biraz uzaklaşmak zorunda kalabilirler dolayısı ile akraba Kardeşler ve komşular arasında kalarak orada zaman harcamak akademik kariyerleri ya da eğitim konularındaki işlerinde aksamalara ve zaman kaybetmelerine  sebep olabilir. Yakın akraba ve kardeşlerden bir dönem uzak kalmak onların ufuklarının açılmasında ve başarıyı yakalamalarında Doğru bir adım olacak internet ile ilgili iş alanında olanlar oldukça şanslı olacakç Mailler iletişimler hızlı ve olumlu sonuçlar verecek gökyüzü pusulanız olsun.

AKREP YÜKSELENLER.

Yükselen akrepler Kuzey düğümü ikizleri 8 evlerinde yaşayacaklar dolayısı ile ortak gelir alanı olan 8 ev miras konularında şanslı olduklarını gösteriyor .

Aileden gelen bir mirası kolay sonuçlandır abilir aynı zamanda kosgep ya da hibe gibi durumlardan fayda görebilirler. Eşlerinin gelirleri artmış olabilir akrep yükselenlerin ikinci evlerinde Güney düğümü yay olacak dolayısı ile gelir evimiz olan bu evde Güney düğümü olması fazlaca para harcama isteği getirebilir Belki de gelir alanınızda bir sorunda yaratacak olabilir .

Doğru olan para kazanacağınız yeni alanlar keşfetmek aynı zamanda aileden destek göreceğinizi de söyleyebiliriz.

Bu 1.5 yıllık süreçde para harcama konusında dikkatli olmalısınız.

YAY YÜKSELENLER.

Sevgili yay yükselenler sizlerde 7.evinizde kuzey ay düğümü ikizler burcunu ağırlayacaksınız . Sizlerde kadersel bir ilişki başlangıcı kadersel bir evlilik getirecek .Siz yükselen yaylar aşırı özgürlük isteğiniz kadersel gelecek olan doğru ilişkiyi görmek istemeyebilirsiniz .

7.ev aynı zamanda ortak iş yapmak için doğru bir zaman . Doğru ortaklar akıllı partnerler bulacaksınız Evli olan yükselen yay burçları bu 1.5 yıl eşiniz sizin için doğru şeyler söylüyor ve doğru yön veriyor olacak.

Aynı zamanda 1.evinizdeki güney ay düğümü yay herşeye en olumlu ve pozitif tarafından bakmanız doğru olanı kaçırma sebebiniz olabilir .

Dolayısı ile bu 1.5 yılda aklına mantığına güvendiğiniz insanları rehber edinmeniz .1 ev deki güney ay düğümü sağlık konusundada boşvermemeniz gerektiğinide işaret eder.

Gökyüzü pusulanız olsun.

OĞLAK YÜKSELENLER.

Sevgili yükselen Oğlak burçları Kuzey ay düğümü ikizler burcunun 6 evinizde yaşayacaksınız Dolayısıyla günlük hayatımız ve iş yeri eviniz aynı zamanda bu yıl sağlığınıza kavuşacağınızıda  söyleyebiliriz.

6.evdeki kuzey ay düğümü iş bulma konusundada şans verecek belkide iki işde çalışma yada kalabalık iletişimiz bol olduğu bir iş yerinde çalışmada verebilir.

Kaybettiğiniz kilonuz normale dönebilir sağlığınız geçen yıla göre daha iyi olacaktır.

12 .evdeki güney ay düğümü öngöremediğiniz kadersel sorunlar yaşatacak olabilir .

Toplumsal konular can sıkıcı durumlar sizi sıkabilir.

Kadersel bazı sorunlar yaşamanız mümkün .

Bu yıl bir kedi yada köpek sahiplenmek size olduça iyi gelecek.

6.evdeki kuzey ay düğümü inzivaya çekilmeyin hayatın içine karışın diyor.

Gökyüzü pusulanız olsun.

KOVA YÜKSELENLER.

Sevgili yükselen kova burçları Kuzey düğümü ikizler 5 evinizde olacak bu evde size hayattan almanız gereken keyiflere eğlenmeye hobilere daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini söylüyor .

Aşkı da anlatan 5 ev size doğru aşklar getirecek aynı zamanda evli olan yükselen kovalar için bebek müjdesi diyebiliriz ya da çocuklarının hayatında güzel şeyler olacak demektir üniversiteye hazırlanan çocuklar belki yuva kurmaya hazırlanan çocukları olan yükselen kovalar olacak diyebiliriz.

Bir diğer konu hobiler olacak bu 1.5 yıllık dönemde hobi edinmeniz size harika hissettirecek.

11 .evinizde güney ay düğümü yay burcu olacak . 

Sosyal çevre gruplar ve ideallere yönelmeniz sizi en keyifli geçireceğiniz 1.5 yılı kaçırmabıxa sebep olabilir .

Sizin için doğru olan her zaman içinde olduğunuz gruplar arkadaşlıklar alanından uzak kalmanız zor olsada bunu yapmalısınız bu alanda arkadaşlarla vakit geçirmeniz sizi hayattan geri çekecektir .

Gökyüzü pusulanız olsun.

BALIK YÜKSELENLER.

Sevgili balık yükselenler 4.evinizde kuzey ay düğümü ikizler olacak bu alan evimiz ve içsel duygularımızı gösterir .

Oldukça iyi hissedeceksiniz bu alanda ev alma şansı evde hoş sohbetler ve ailede iletişimin çok olacağı bir zaman dilimindesiniz .

10 evde ise güney ay düğümü yay burcunda olacak dolayısı ile kariyerinizde hesapda olmayan sorunlar olabilir beklediğiniz terfi gelmeyebillir  belkide sizlerin kariyerde tamamen farklı bir alana geçiyor olmanız görünürde abartı ve umursamaz olmanız insanlar tarafından yadırganabilir.

Bu zaman diliminde kariyerdeki sorunlar yada sıkıntıları biraz görmezden gelip evdeki alanda zaman geçirmenizde fayda var.

Gökyüzü pusulanız olsun.

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji