BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY | 27 ŞUBAT 2021

27 Şubat Cumartesi günü, 08° 57’ derecede Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız. Dolunay, Uranüs’e üçgen açı içerisinde olacak.

Planlamamız gereken işlerin farkına varıyoruz ve hızlıca yapma isteği içerisindeyiz. Her şey fazlaca karışmış gibi ve nereden başlamamız gerektiğini bilmiyor olabiliriz. Belkide fazla inceliyor ve acele ediyor olabiliriz. Planlarımıza bir ucundan başlayabilirsek zamanla her şey yoluna girecektir.
Dolunay günü jüpiterin kuzey aydüğümü üçgeni bize fırsat sunuyor olacak .
İletişim halinde olduğumuzda doğru yönleri farketmemizi sağlayacak.

YÜKSELEN KOÇ:

İşinizde düzenlenmesi gereken durumlar var ve bunları tek başınıza yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Maddi alacaklarınızı ve haklarınızı almakta sıkıntı olabilir. Sosyal çevrenizde sizlere destek olanlar var, bu sıkıntılar onların desteğiyle çözülebilir.

Yükselen Koçların eğer sağlıklarıyla ilgili sıkıntıları varsa sosyal çevrelerinden doktor tavsiyesi alabilirler, doğru tavsiyeler veren kişiler olabilir.

YÜKSELEN BOĞA:

Sevgili yükselen Boğalar, ilişkininizi düzene sokma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Evli ve çocuklu Boğalar çocukları için planlama ve düzenleme yapabilirler.

Ayrıca varsa bir hobinizle ortaya çıkma planı yapabilir veya yeni bir hobi edinmek konusunda istek duyabilirsiniz.

Yapılacak çok fazla düzenleme olsa da sizin için öncelik kariyer planlarınız olmalı.

YÜKSELEN İKİZLER:

Sevgili yükselen İkizler, dolunay 4. evinizde yani evinizle ilgili düzenlemeniz gereken işler olabileceği gibi içsel kararlarınızla alakalı plan yapma isteği de verebilir.

Kariyerinizle ilgili henüz kendinizi adayacağınız alanı bulamamış veya karar verememiş olabilirsiniz. Yeteneğiniz olan konuları gözden geçirip bu alanlarda plan yapmayı denemelisiniz. Yurtdışı, üniversite veya internet alanında da şanslar yakalamanız mümkün. Yada çok istediğiniz bir alanda eğitim şansı da yakalayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ:

Dolunay 3. evinizde, bazı kararlarınız var ve uzun zamandır bunları uygulamak istiyorsunuz fakat ne yapacağınız ve nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda zorlanıyor olabilirsiniz.

Bu dolunay aldığınız kararları eş yada ortağınızla paylaşmalı ve planlarınızı anlatmalısınız. Konuşmanız, planlarınızdan bahsetmeniz ve planlarınızla ilgili adım atmanız gerekebilir.

YÜKSELEN ASLAN:

Sevgili yükselen Aslanlar, para ile ilgili planlama ve düzenleme yapmanız gerekebilir. Ailenin ortak geliri ile alakalı olarak bu düzene ihtiyaç duyabilirsiniz. Belki de işinizle ilgili artık tıkanmış hissediyorsunuz. Bu hafta sizlere eş, ortak yada önemsediğiniz kişilerden destek gelecek. İşinizle ilgili verecekleri fikirler, emek ve zaman harcayarak maddi olarak düzene girmenizi sağlayabilir.

YÜKSELEN BAŞAK:

Sevgili Başak yükselenler, dolunay 1. evinizde ve ilişki aksınızdaki bu dolunay artık ilişkinizi düzene sokma ihtiyacınız olduğunu gösteriyor fakat karşınızda çözemediğiniz bir partneriniz olabilir.

Belkide siz sadece kendinize yönelik planlar yapıyor olabilirsiniz, ilişkinizde karşınızdakini anlamaya çalışın. Zaman size iyi gelecek. Ayrıca sağlık sorunlarınız var ise çözümlemek için iyi bir hafta. Diğer yandan iş arayan yükselen Başaklar iş bulabilir.

YÜKSELEN TERAZİ:

Sevgili Terazi yükselenler, dolunay 6. evinizde, iş yerinizde yada iş planlarınızda durumlar karışmış olabilir. Sizin dışınızda gelişen durumlar var, telaşlanmamalısınız. Bu bir sağlık sorunu ile ilgili olabilir veya sağlık konularından dolayı karışık durumda olabilirsiniz. Biraz sabrederseniz durumlar yoluna girecek.

YÜKSELEN AKREP:

Sevgili yükselen Akrepler, dolunay 11. evinizde, gelecekle ilgili bazı planlar yapma isteği içersindesiniz. İlişkilerinizdeki belirsizlikler sizi rahatsız ediyor olabilir.

Çocuğu olan yükselen Akrepler, çocuklarıyla ilgili planlar yapmak isteyebilirler fakat bu planlar yalnızca sizin istediğiniz yöndeyse sevdiklerinizin yönlendirilmek istemiyor olabileceğini de düşünmelisiniz. Sizin tek yapmanız gereken planlarınızdan bahsederek ve diğerlerinin planlarına kulak vererek ortak nokta bulmak olmalı, bu konuda değişmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN YAY:

Sevgili yükselen Yaylar, dolunay sizin 10. evinizde, kariyerinizle ilgili önünüzde uzun bir yol var ve bu konuyla alakalı planlar yapmanız gerekecek.

Evdeki durumlar karışmış ve artık fazlaca sıkılmış olabilirsiniz. İşiniz ve kariyerinizdeki durumların yoluna girmesi için eşiniz yada değer verdiğiniz sevdiklerinizi dinlemelisiniz. Bu size uzun bir yol gibi görünsede bir şekilde sabırla planınızı uygulamanız gerekebilir.

YÜKSELEN OĞLAK:

Sevgili Oğlak yükselenler, dolu ay 9. evinizde, birçok şey yapmak isteseniz de zihniniz oldukça karışık. Nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz.

Birçok şeyi bir anda yapmak zor gelebilir, sırasıyla en keyifli olandan başlayabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta bazı Oğlak yükselenlere maddi anlamda kazanç elde edebilecekleri fırsatlar da gelebilir. Sizler için maddi anlamda kârlı bir dolunay olacak.

YÜKSELEN KOVA:

Sevgili yükselen Kovalar, bu dolunay sizlerin kriz ve para evi olan 8. evinizde gerçekleşiyor. Maddi anlamda bazı düzenlemeler ve planlar yapmanız gerekecek. Belkide kredi kullanabilirsiniz. Aklınızdaki planları hayata geçirebilmek için bu düzenlemeleri yaparak küçük de olsa bir adım atmanız gerekecek. Ayrıca aldığınız kararları uygulamak için bir takım maddi planlamalara ihtiyacınız olacak.

YÜKSELEN BALIK:

Sevgili Balık yükselenler, bu dolunay sizin 7. evinizde ilişkiniz yada ortağınızla ilgili belirsizlikleri planlama ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Belkide evlilikle ilgili planlamanız gereken durumlar da olabilir. Her şeyin fazlacan karışık olduğunu düşünebilir, neyi nasıl yapacağınız, nasıl ilerleyeceğiniz konusu kafanızı kurcalıyor olabilir. Aslında bakış açınızı değiştirerek önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN
Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji