BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY VE YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY VE YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU YÜKSELENLER

Sevgili koç yükselenler 9 martdaki başak burcu yeni ayı sizlerin 6.evinde gerçekleşecek bu ev  günlük hayatınız ve aynı zamanda iş yeriniz iş arkadaşlarınız çalışma koşul ve ortamınızı gösterir .

Dolunayın hizmet sektöründe oluşu sizinde iş yerinizde bazı belirsizliklerin neden kaynaklandığı ile ilgili gelişmeler yaşayacağınızı gösteriyor.Çalışma koşullarınız sizi bu yıl oldukça zorladı gerek amirleriniz gerek iş vereniniz sizden fazlaca performans bekledi hatta kendinizi bu koşullarda fazlaca zorladınız bu dolunay neler yaptığınız hakkında herşeyi farkettiren bir ay olacak .Aynı zamanda oldukça yoruldunuz bu baskı ve mobingden uzak kalmak isteyebilirsiniz . İş veren biri iseniz işinizi büyütmek için doğru bir zaman diliminde olmadığınızı hatırlatmak isterim.Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırmayı deneyin .

Belkide bu dolunayda işe ara vermeyi yada iş değiştirmeyi daha ciddi düşündüğünüz bir zaman olabilir .Diğer yandan o kadar emek verdiniz daha öncede planınızda yoksa retro bitmeden böyle bir karar vermeyin derim.Yapacağınız en güzel şey evde sevdiklerinizle vakit geçirmek ve konforunuzu arttırmak olmalı .

BOĞA BURCI YÜKSELENLER

Sevgili boğa yükselenler 9 mart başak burcundaki yeni ay sizlerin 5.evinizde gerçekleşecek .5.ev keyif eğlence aşk ve çocuklarımızı anlatan bir ev. Eğer bir hobiniz varsa ve ara vermişseniz bu hobiniz üzerinde yeniden yarım kalan işleri tamamlamanız gerektiğini farkedeceksiniz .

Aynı zamanda aşk evi olan bu ev belkide yaşadığınız bir ilişkinin artık sizi yıprattığı ve bu ilişkide bir gelecek görmediğinizi de fark edecek olabilirsiniz.Bazı asc boğalar için yetişkin çocuklarının artık kendi ayakları üstünde durma isteği ile evden ayrılma konularını da gündeme getirebilir .

Düğer yandan yeniayın jüpitere attığı üçgen açı çalışma konusunda daha disiplinli ve cesaretli olmanız gerektiği görünüyor.

İKİZLER BURCU YÜKSELENLER

Sevgili ikizler yükselenler sizler 9 mart yeni ayını 4.evinizde yaşayacaksınız .
4 .ev evimiz ve içselimizi anlatır sır olandır gizli kalandır .

Sizler bu dolunayda biraz evle ilgili bazı plan ve düzenlemelere yöneleceksiniz gibi görünüyor .Belki tamir tadilat yada bu bir taşınma planı bile olabilir .

Diğer yandan sizlerde kendiniz ve yapacaklarınızla ilgili içsel bir disiplin geliştireceksiniz gibi duruyor .

Dikkat etmeniz gereken durum ise hala ödemekde olduğunuz bir kredi varken plan dışı olan yeni bir krediye girmek sizin için doğru olmayabilir.

YENGEÇ BURCU YÜKSELENLER

Sevgili yengeç yükselenler 9 mart başak burcundaki dolunay sizlerin 3.evinizde gerçekleşecek .

3.ev. Zihnimiz konuşmalarımız komşular eğitim kardeş ve akrabaları anlatır .

Bu dolunay sizlere ciddi bir plan yapmanız gerektiğini farkettirdi .
Aldığınız kararlar ve planlarınız iş ve çalişma hayatınızlada ilgili olabilir ve yahutda bir ilişkiyi sonlandırmakla da ilgili olabileceğini gösteriyor .

Sizler uzun zamandır kendinizden fazlaca fedakarlık verdiniz ve bu planları uygulamakda oldukça ciddi düşünüyorsunuz. Aynı zamanda bu dolunay kardeşlerinizle yada akrabalarla ilgili bazı ortak konularında konuşulması ile ilgili bir durum yaratacak olabilir..

ASLAN BURCU YÜKSELENLER

Sevgili aslan burcu yükselenler 9 mart başak burcu yeni ayı sizlerin 2.evinizde gerçekleşiyor .

Maddi ve manevi alan olan bu evdeki dolunay maddi kaynağınızla ilgili ciddi bir plan ve bütçe hesabı içine gireceğinizi gösteriyor .
İş yerinizle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntı ve zorluklar size bu mart ayında bazı kararlar aldıracak bu kararlar maddi gelirinizde bir daralma yaşatabilir bazınız işten ayrılma kararı alabilir .

İşverenler içinse yeni girişimler yada işlerine yapacakları maddiyata bağlı yatırımla ilgili bir durum olabilir .Bu durum sekteye uğrayan işinizin artık yenilenmesi ve başka planlar üzerine revize edilmesi ile ilgili gelişmeleri işaret ediyor olabilir ..

BAŞAK BURCU YÜKSELENLER

Sevgili yükselen başak burçları 1.evinizde gerçekleşen bir dolunay  olacak dolayısı ile kendinizle ilgili bir takım yeni planlar yapmanız gerektiğini farkedeceksiniz .

Sizler zorlu giden bir ilişki ile ilgili sonlanmalar yaşayacak olabilirsiniz .İlişkide fazla eleştirel yaklaştığınızı düşünebilirsiniz .
Bu sonlanmalar sizinde ön görebildiğiniz üzere yeni bir plan ve çaba içine girmeniz gerektiğini gösteriyor .

Uzun zamandır emek verilmiş bir ilişki ise belkide kendinizde bu ilişkiye gerçekden emek verdinizmi ve nereye getirdiğinizin sorgulaması ve farkındalığını yaşayacak olabilirsiniz .

TERAZİ BURCU YÜKSELENLER

Sevgili terazi yükselenler sizler 9 mart başak dolunayını 12.evinizde yaşayacaksınız .

Bu dolunay sizlerin öngöremediğiniz bir durumu gündeme getirecek .

Bazı plan ve programınızda bir takım aksaklıklar gelişebilir.
İş yerinizde durumlar plan dahilinden çıkmış olabilir . Belkide bazı durumları yada arkanızdan dönenleri öğrenme zamanınız olacak bu dolunay .
Sizin bilginiz dışında gelişen durumlar sizi yeni planlara yönlendirecek olabilir
Aynı zamanda toplumsal konulardaki olumsuz gelişmelerde sişinizi etkileyecek gibi görünüyor..

AKREP BURCU YÜKSELENLER

Sevgili akrep yükselenler sizler 9 mart başak  dolunayı 11 .evinizde yaşayacaksınız.

Sosyal cevremiz ve ideallerimizi gösteren bu ev sizlerin bu dolunayda yeni gelecek planları yapmanız gerektiğini fark ettirecek.
Aynı zamanda bu düzenlemeler kendinize yeni iş ve bir çalışma planı gerektirecek
Uzun zamandır 3.evinizde yaşadığınız durum sizi ideallerinizden uzaklaştırmışdı ve negatif düşüncelere kapılmanızı sağladı.
Bu durumu fark etmeniz yeni planlar ve ideallerinize yönelmenizi sağlayacak ve bazı  durumlar karşısında sert konuşmalar yapacağınızı gösreriyor .

YAY BURCU YÜKSELENLER

Sevgili yay burcu yükselenler. Sizler 9 mart başak dolunayını 10 evinizde yaşayacaksınız .

Bu ev kariyerinizle ilgili gidişatı farketmenizi sağlayacak . 2 .evinizde yaşadığınız maddi sıkıntılar gidişatın zorlu bir yöne doğru gittiğini fark ettirecek uzun zamandır  aileden gelen destekle dik durmaya  çalıştınız ama artık bunun yeterli olmadığının farkındasınız ve onlarda bu konuda eskisi kadar verici değiller .
Bu gidişat işinizle ilgili yeni planlar devreye sokacak .Çalışan yay ascler belkide uzun zamandır düzenli alamadığınız maaşınız ile ilgili birşeyler yapmanız gerektiğinin farkındasınız .
Bu durum işden ayrılmanızı gerektirebilir .İş yerinizde bir sonlanma olabilir gibi görünüyor.
Kendinize yeni bir kaynak yaratmanın planı içine girebilirsiniz ..

OĞLAK BURCU YÜKSELENLER

Sevgili oğlak burcu yükselenler . Sizler başak burcu dolunayını 9.evinizde yaşayacaksınız .
Kendinizi fazlaca zorladığınız bir yıl geçirdiniz zorlu Bu dolunayda hayata bakışınız ile ilgili bazı değişimler yapmanız gerektiğini farkedeceksiniz .

Yaptığınız atılımlar bazı sert davranışlar sizi çıkmaza soktu Bu dolunayda hayata baktığınız durumda çalışma prensiplerini biraz hafifletmeniz gerektiğini yeni bir plana ihtiyacınızı farkedeceksiniz

Yurtdışı anlaşmalı işlerinizde bazı durumlar sekteye uğramış olabilir aynı zamanda bunlar internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlerinizde olabilir .sakin ve sabırlı olmanızda fayda var.

KOVA BURCU YÜKSELENLER

Sevgili kova burcu yükselenler sizler 8.evinizde bir dolunay yaşayacaksınız .
Krizleri işaret eden bu evde ortak gelirinizle ilgili ertelediğiniz planları uygulamanız gerektiğini farkedeceksiniz.

Belkide planlarınız dahilinde yapmanız gerekenler için bir kredi desteği duyacak olabilirsiniz .Birinci evinizde yaşadığınız retro kendinizle ilgili yapacağınız bu girişim ertelenmiş bir durumun başlangıcı olduğunu işaret ediyor. Sizler yinede şartlarınızı fazla zorlamamalısınız .
Planınız dışında gelişen toplumsal konular sizin gözünüzü korkutabilir.
Yinede bir takım yatırımlar için plan dahilinde hareket edebilirsiniz.

BALIK BURCU YÜKSELENLER

Sevgili balık burcu yükselenler sizler 9 mart başak dolunayını 7.evinizde yaşayacaksınız .

Bu alan eşiniz ortağınız yada muhatap olduğunuz insanları gösteriyor .
Bu dolunayda eşinizin yapmış olduğu planları göreceksiniz .Bu planlar sizin bilginiz dışında gelişmiş planlar .

Yada muhatap olduğunuz kişilerin sizler için planladığı iş programı olabilir .
Yada ortağınızın yeni iş planları ile karşınıza gelecek olduğunuda işaret ediyor olabilir .
Sizler uzun zamandır ideallerinizden uzaklaştınız Bu planlar sizlere idealleriniz için yeniden çalışma ve bir plan yapma fikirleri verebilir .Sezgileriniz sizin için bir yön bulduracakda olabilir .Ağzınızdan çıkacak sözler partneriniz  ile ortak sorunu farketmenizide sağlayacak .

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

AST ESİN KISAKOL PUSULA ASTROLOJİ

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji