EtiketAstroloji Haritası

Stratejik Planlama Astroloji Haritası

Stratejik Planlama Astroloji Haritası

Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile nereye gittiğinizi iyi bilirsiniz. Kullandığınız otomobilin nereye gittiğini bilmediğinizi düşünsenize? Nereye gidiyor bu otomobil. Ne kadar sürecek, neler gelecek başınıza ve en kötüsü sizi nerede yarı yol da bırakacak? Tüm bu soruları bilememek insanı mahveden en kötü etkenlerdir. Tüm bu etkenlerden kurtulmanızı isteriz. Stratejik Planlama Astroloji Haritası sayesinde sizler de şirketinizin nereye gittiğini, neleri kaybedip neleri kazanacağını ve ne kadar süreceğini iyi bilmelisiniz.

Birçok rehber size nereye gittiğinizi söyleyebilir. Dışarıdan bakılan gözler aslında sizin göremediğiniz birçok şeyi görebilir. Ancak önemli olan görmek değil, uygulamaktır. Gideceğiniz yönü çevirmek ve başarılı olan yola çevirmek işte asıl mesele bu. Çoğu işletmenin bir varış noktası yoktur. Bir hedefi yoktur ve rastgele para kazanan ve maaşları ödeyen işletmeler vardır. İşletmenizin nereye gideceğini ve neleri yapabileceğini, personelleriniz ile birlikte şirketinizin neler kazanabileceğini görmeniz gerekmektedir. İşte tüm bu durumları görebilmek ve yeni yollara çevrilmek için Stratejik Planlama Astroloji Haritası hizmeti almalısınız.

İşletmenizin büyümesi açısından yeni hedefler belirlenmeli ve bu hedeflerin nasıl başarılacağı madde madde sıralanmalıdır. Bir tane hedef belirleyip o hedefi başarınca yeni hedef bulmakta aslında doğru olan değildir. Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile en doğru hizmeti alabilir ve şirketinizin geleceği için en doğru adımları atmaya başlayabilirsiniz.

Ne konum da olduğunuzun pek bir önemi yok, isterseniz çaylak bir girişimci olun isterseniz profesyonel bir genel müdür isterseniz holding yöneten bir CEO olun herkesin fikirlere ve danışmanlara ihtiyacı vardır. Stratejik Planlama Astroloji Haritası sizi ve şirketinizin en iyi ve en başarılı şekilde yönetilebilmesini sağlamakla kalmaz, hayatınızı düzene sokar ve iş hayatınızı tertipli hale getirir.

Stratejik Planlama Astroloji Yol Haritası

Stratejik plan hazırlamak için yetenekli olmanıza lüzum yok, sizlere vereceğimiz detaydan sonra şirketiniz için nasıl stratejik planlar hazırlayacağınızı öğreneceksiniz. Stratejik planlar yapmak için birçok kişi ultra yeteneklerinizin olması gerektiğinden bahseder. Ama aslı böyle değildir, çünkü her birey ve her şirket yöneticisi normal çalışan bir beyine sahiptir. Bu beyne sahip isek tek yapmamız gereken normalin dışında çalışmasına ön ayak olmaktır.

Aslında para ile satılmayacak kadar değerli olan bu bilgilerin sadece ülkemiz ekonomisine katkı sağlaması amacı güttüğünü biliyor muydunuz? Bir üretim süreci, satım ve kazanım süreci herkesin yapabileceği bir iş değildir. O yüzden şirketinizin üretim, satım ve kazanım süreçlerini, yurt dışı programlarınızın daha yoğun olmasını sağlamak bizim işimiz. Sizin işiniz ise üretmek, satmak ve kazanmaktır. Her şirketin kendine göre programı ve planı vardır. Ama her plan ve program başarılı olacak diye bir kavram sunmak son derece yanlış bir kavram olacaktır.

Çeşitli işletmeler bütçelerini büyütmek için daha fazla reklam bütçesi ayırmaktadır. Bir yıllık kazancın tamamını reklam bütçesi yapabilecek şirketler mevcuttur. Bu çok yanlış bir davranıştır. Şirketinizin bir yıllık kazancının %20’si ile reklam bütçeleri oluşturmak en mantıklı hareket olacaktır. Yapılan araştırmalar sonucunda start-up düzeyindeki işletmelerin 26.000’i stratejik planlama yapamadıkları için batmıştır. Diğer firmalar ise bol miktar da kaynağa sahip olup bu kaynakları olumsuz yönlere ve yanlış adımlara harcaması sebebi ile batmaktadır.

Şirketiniz için en anlamlı stratejik planlamanın Astrolog Esin KISAKOL tarafından yönetilmesine olanak sağlayın. Emin olun şirketiniz için en iyi planlamayı yapacak kapasiteyi size vereceğim. Çoğu işletmelerin ve özellikle bireylerin şahsi hedefleri vardır. Bu hedefleri bilirler, ama hedefleri gerçekleştirmek için fiziksel anlamda gerçekten hiçbir şey yapmazlar. Bu insanoğlunun doğasında olan bir şeydir. Ama bu özelliği yıkıp yenilikler kazanmak da insanoğlunun elindedir. Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile varış noktanızı, bölgenizi fethetmenin ve gitmeniz gereken yolu daha iyi izlemenin rahatlığına kavuşun!

Lider Yöneticilik Astroloji Haritası

Lider Yöneticilik Astroloji Haritası

Lider Yöneticilik Astroloji Haritası, yöneticilerin çalışma sırasındaki performanslarını, mesleki etkinliklerini ve birebir ilişkilerini düzenleme aşamasını kapsamaktadır. İşlerinizi birebir ilişkilerle nasıl yönetebileceğiniz öğrenmek, şirketinizi daha sıcak ilişkilerle yönetebilmek ve idame ettirebilmek için Lider Yöneticilik Astroloji Haritası çalışmamıza göz atmanızı öneririz!

Üst düzey yöneticilerin çalışanlarına moral ve destek verme aşamasında değişime uğradıkları ve zaman zaman olumsuzlukların yaşandığı gözlemlenmiştir. Tüm bu olumsuzlukları yenebilmek ve Lider yönetici olabilme yolunda sizi başarıya ulaştıracak olan Lider Yöneticilik Astroloji Haritası ile siz de daha düzenli, daha tertipli ve işini çok başarılı yöneten lider yönetici olabilirsiniz.

Astroloji Koçluk uygulamalarının arasında en kapsamlısı olarak Lider Yöneticilik Astroloji Haritası, kendilerine ve diğer çalışanlarına davranışları, şirketleri için aldıkları kararları ve çalışanlara yüklenen sorumlulukları düzenleyen bir çalışma modelidir. Bu model ile şirketiniz daha tertipli daha düzenli bir hal almaktadır. Bu çalışma sonrasında bütün yöneticilerin performanslarında ve davranışlarında olumlu değişimler gözlemlenmiştir. Lider Yöneticilik Astroloji Haritası çalışmasının faydaları saymakla bitmeyecek kadar geniş çaplı çalışmayı kapsamaktadır. Peki, bu çalışmadan kimler faydalanabilir:

 • Yönetim Kurulu üyeleri
 • Üst Düzey Yöneticiler
 • Orta Düzey Yöneticiler
 • Takım Şefleri
 • Tüm Takım Üyeleri
 • Koçluk becerilerinden faydalanmak isteyen ve işletme sahibi olmak isteyenler

Yukarıda başlıklar içerisinde verilen kategoriye ait olan herkes Lider Yöneticilik Astroloji Haritası çalışmasından faydalanabilir.

Peki, Lider Yöneticilik Astroloji Haritası ile kazanılacak vasıflar nelerdir?

 • Bir organizasyonu yönetebileceksiniz. Yöneticiliğin kapasitesini artırdığımız için örgütleme, kontrol etme, vizyon sahibi olmak gibi kazanımlar sağlayacağız.
 • Kör uçları görebileceksiniz. Kararlarınızın arka planında neler oluşabileceğinin farkına varacaksınız. Savunma, sınıflandırma, duygusal etkinlik, psikolojik ve kişisel üstünlük becerilerini kazanacaksınız.
 • İş ve yaşam isteklerinizi daha iyi anlayabilecek ve kazanmak için daha doğru adımlar atabileceksiniz.
 • Liderlik, takım yöneticiliği, takım oluşturma ve yönetme gibi becerileri edineceksiniz.

Astroloji Danışmanlığı Neden Alınmalı?

Lider Yöneticilik Astroloji Haritası diye bahsettiğimiz kavram, tüm şirketinizin koçluk uygulaması içerisine dahil edilmesidir. Sadece şirket yöneticileri değil tüm şirketin bu tarz uygulamalardan faydalanarak şirketin geleceğini daha kaliteli inşa etmesine olanak sağlayan Lider Yöneticilik Astroloji Haritası uygulaması ile sizler de geleceğinizi güven altına alabilirsiniz.

 • Her birey üzerinde işini daha iyi yönetebilmesi için liderlik vasfı kazandırılır
 • Üst düzey personelin orta düzey personel ile ilişkilerini daha ılımlı ve uyumlu tutmasına olanak sağlar
 • Terfi ve yeni işe alım süreçlerinde işe alınacak kişinin yeterli seviye de olup olmadığı test edilir. Eğer uygun değil ama eğitimi yeterli ise işe alınan kişinin gerekli vasıfları kazanabilmesi için uygun adımlar atılır. İşe alınan kişi şirketinize uygun bir birey haline getirilir ve şirkete faydalı birey olur.
 • Çalışanlarınızın şirketinizi sahiplenmesi sağlanır. Bu sayede evleri gibi düşündükleri iş yerleri için daha fazla çalışır ve daha iyi işler çıkartırlar. Her yönden uyumlu olmaları sağlanır.
 • Girişimci ruhlu insanların kendilerine dair girişimleri şirket içinde paylaşmaları ve şirketinizi daha büyük hale getirmeleri sağlanır.

Aynı zaman da küçük işletmelerinde büyümesi açısından önemli adımlar atılır, daha büyük pazarlama fikirleri verilir.

 • Astroloji Danışmanlık hizmeti alan kimselerin %70’i olumlu sonuçlar almıştır.
 • Kişilerin %82’si aldığı hizmetten memnun olmuştur.
 • Daha dengeli, daha kaliteli, daha hırslı iş gücü oluşturulmuştur.
 • Daha akıllı hedefler koyulmuş daha az stres ile daha fazla öz güven kazanılmıştır.

Kariyer Astroloji Haritası

Kariyer Astroloji Haritası Nedir?

Kariyer Astroloji Haritası; Bütün insanlar yaşamları boyunca kariyerinde en az 3-4 iş değişikliği yaptığı, araştırılmış ve onaylanmış kayıttır. İş hayatınızdaki farkındalığın, iş ilişkilerinizin düzenlenmesinin, çalışma potansiyelinizin artırmanın ve yaşam amacınız olan işiniz ile aranızdaki bağlantıyı düzgün kurabilmenin yolu Kariyer Astroloji Haritası‘nın bilinmesidir. Hedeflerinizin netleşmesi adına Kariyer Astroloji Haritası koçluğu alabilirsiniz. Kariyerinizdeki birçok gelişmenin ve dönüm noktasının zorluğunun farkındayız.

Hemen hemen her insanın yaşamında ve işinde belli başlı zorluklar vardır. İşte tam olarak bu zorlukların üstesinden daha rahat gelebilmeniz ve kariyer kararlarınızı daha doğru adımlarla belirleyebilmeniz için Kariyer Astroloji Haritası‘nın doğru okunması sizin açınızdan eşsiz bir dayanışma olacaktır.

Kariyer Astroloji Haritası Ne İşe Yarar?

Kariyerinizin başında veyahut ortasında olun fark etmez. Her insanın derdini anlatabileceği ve yer yer sorunlarını danışabileceği birilerinin olması muhteşem bir şeydir. Kariyer Astroloji Haritası ile size hayati destek veriyor, sorunlarınıza çözüm ortaklığı sağlıyorum. Peki, herhangi bir Kariyer Astroloji Haritası size ne fayda sağlar?

 • Sizi sürekli dinler, geri bildirim vermekten çekinmez, karmaşık sorular sorabilir, bu sorularla size modelleme düşünme yetisi kazandırır. Güçlü iletişim ve etkileşim ortamı yaratır.
 • Doğru soruları sormanıza yardımcı olur. Gelecek zamanlar da doğru sorular ile hayatınıza dair vereceğiniz kararlar ile doğru adımlar atmış olursunuz.
 • Dününü araştırır, bugünün inceler ve yarının için doğru analizler yapar. Ancak dünü araştırırken sorgulama yapmaz. Yapmaz çünkü zaten o günlerin sorunlu olduğunu bilir ve bunlara dayanmaz.
 • Maksimum düzey de verim alacağın alanlara doğru yönlendirmeler yapar. Bu yönlendirmeler sayesinde güçlü yönlerin ortaya çıkar. İşlerinden maksimum düzey de verim almaya hazır olmalısın.
 • Tutkularına, amaçlarına ve değerlerine bakarak seni analiz eder. Tüm bu duyguların uyum içerisinde çalışabileceği uygun ortamı yaratman konusunda sana destek sağlar.
 • Kuvvetli bir iş hayatına katılmana olanak sağlar. Seni yeniden yaratır ve mükemmel olmanı değil tuttuğunu koparmanı bekler.
 • İş ve yaşam dengeni sağlar. İşin ile özel hayatını karıştırmaman gerektiğini sana açık açık gösterir. İşinden aldığın tat ayrı olur özel hayatından aldığın tat ayrı olur.
 • Çalışma hayatın boyunca kariyerini nasıl yönlendireceğini anlatır. Öğrenmene ve uygulamana yardımcı olur. Profesyonel güç kazanmanı sağlar.
 • Değişim ve dönüşüm taraflarını iyi belirlemene yardımcı olur. Yeni bakış açıları ile farklı perspektiften bakmanı sağlar. Bu bakış açısı da sana her şeyi daha net görmene mal olur.

Kariyer Astroloji Haritası Kimler İçin Faydalıdır?

 • İş dünyasına yeni katılan kişiler
 • Değişime ve dönüşüme önem verenler
 • Farklı iş kanalları arayan ama yeterli desteği bulamayanlar
 • Belli bir kariyere ara verdikten sonra geri dönecek olanlara
 • Beyaz yakalı olarak çalışırken kendi işini kurmak isteyenlere
 • Düzenli olarak iş değişikliği yapanlara ve bir türlü çalıştığı işleri sevemeyenlere
 • Yaşı ileri düzey olan ama hala üretken olan bireylere

Kariyer Astroloji Haritası faydalı bir çalışma olacaktır. Hayatınızı idame ettirmek isteyen ama kazandığı para ile yetinemeyenlere Kariyer Astroloji Haritası üst düzey de faydalı olacaktır.

İnsan Kaynakları Astroloji Haritası

İnsan Kaynakları Astroloji Haritası

İnsan Kaynakları Astroloji Haritası; insan kaynakları uzmanı nasıl olunur, hangi becerilere ihtiyacım var soruna en uygun cevap vermesini sağlamaktadır. Tüm aşamaları eksiksiz bir şekilde insanlara telaffuz edilmesini sağlamaktadır.

İnsan kaynakları, departmanlar da çalışan ya da insan kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen kişilere yöneliktir. İnsan Kaynakları Astroloji Haritası İK uzmanlarına işe alım süreçlerinde profesyonel olarak yardımcı olmakla birlikte çalışanlara kariyer yolunda koçluk yapmasını sağlamaktadır. Başaralı bir insan kaynakları yönetimi oluşturmak ve fark yaratmak için İnsan Kaynakları Astroloji Haritası‘na ihtiyacınız olacak.

İnsan Kaynaklarının Kurum İçerisindeki Yeri Ve Önemi

 • Stratejik yönetim sistemine uyumlu yönetim sistemi
 • Personel yönetimi anlayışında insan kaynaklarına geçiş sağlamak.
 • İnsan kaynaklarının fonksiyonları
 • Stratejik planlama
 • Şirket kültürü, vizyonu ve misyonu
 • Organizasyon şemaları
 • Hazırlama teknikleri
 • Personel devir oranı nasıl kontrol altına alınır
 • İş ile alakalı insan kaynakları analizi
 • Yetkinliklerin etki alanları
 • İş analizleri ve tanımları
 • Performans yönetimleri
 • Kariyer geliştirme
 • Eğitim ve geliştirme süresi
 • Motivasyon sistemleri
 • Kalite süreci
 • Kariyer koçluğu uygulamaları

İnsan Kaynakları Astroloji Haritası’nın Faydaları

 • İnsan kaynakları çalışanının motivasyonunu arttırmaktadır.
 • İlişki ve kariyer noktalarında farkındalık yaratmaktadır.
 • Elemanların hedeflerine en uygun şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.
 • Uzun yılları deneyimi olan çalışanlar koçlar sayesinde farklı bakma açısını yakalamaktadır.
 • Kişiler kendini gelişmeye açık yönlerini fark ederler.
 • Bu yönlerini geliştirip iş ve kariyerinde ki planlarını hazırlar.
 • Çözümün kendilerinde olmadıkları durumlarda çalışanların bulmasını sağlar.
 • Kariyer planlaması yaparken koçluk aracını kullanmaktadırlar.
 • Daha iyi iletişim kurmayı öğrenebilirler.
 • Değişimlere uyum sağlanmasını öğretir.
 • İş tatminini sağlar.
 • Kültür ve değerlerin sahiplenilmesini öğretir.

Koçluk Sürecindeki Değerlendirmeler

 • Konulara başka açılardan bakmak ve anlamak öğrenilir.
 • Katılımcılara kullanabilecekleri araçlar sunulup kişisel verimliliği arttırmak.
 • Katılımcıların istek ve hedeflerinin farkına vardırılması.
 • Kişisel iş değerleri
 • Katılımcıların kendilerini yakından tanıyarak olası fırsatları görmeleri.
 • Katılımcıların ortak yönlerini bir araya toplayarak birbirleriyle olan bağlarını güçlendirmek.
 • Alacakları hizmet ve koşulların netleştirilmesi
 • Alacakları hizmetlerden çalışma şeklimizi ortaya konulması.
 • Ön görüşmelerde hedefler ortaya çıkarılır.
 • Kişinin kendini analiz etmesi.

Ve bu süreci şu şekilde ilerletmek gerekmektedir.

 • Astrolog Esin KISAKOL ile birlikte kişinin kendini analiz etmesi sağlanmaktadır.
 • Daha iyiye gitmek istedikleri alanlara öncelik sağlamak.
 • Her alan ile ilgili 3 hedef belirlenmesi
 • Her seans yüz yüze gerçekleştirilir ve kişiye özeldir.

İnsan kaynakları departmanında çalışan kişilerin kendi hedeflerine nasıl ulaşabilecekleri, iş ilişkilerinin yönetilmesi, kariyer hedeflerine ulaştırılması, dengeli iş modellerini oluşturmak için önemli yere sahiptir. Bu konuda İnsan Kaynakları Astroloji Haritası büyük rol oynamaktadır. Sizler için kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek adına bizlerle İLETİŞİM‘e geçmelisiniz.

İş Geliştirme Astroloji Haritası

İş Geliştirme Astroloji Haritası

İş Geliştirme Astroloji Haritası; Şirket sahiplerinin geleceğine dair verecekleri kararları, şirket hedeflerini gerçekleştirme yönünde attıkları adımları ve başarıyı sağlayan araçlar her zaman doğru olmayabilir. Sizlerin birçok düşündüğü eylem aslında her zaman doğru olmayabiliyor. Şirketinizi yönetirken iş geliştirme adına verdiğiniz kararlar sizi çok yanlış yollara sürükleyebiliyor. İş Geliştirme Astroloji Haritası ile şirketinizi büyütme de, şirketinizi yönetme de ve iş geliştirme sürecinde bizlerden yardım alabilir ve kendinizi güven de hissedebilirsiniz.

Performansınızı geliştirmek, hedeflerinizi tutturmak ve gelecek planlarınızı güven de tutmak her şirket sahibinin isteyeceği bir olgudur. Verimliliği kazanmak ve işi geliştirme süreci sadece şirket sahiplerine özel değil tüm şirketinizi kapsayabilir. Tabi bu durum isteklerinize göre değişiklik gösterir ancak tüm şirketi ve şirket sahibini doğru yönlendirme ile şirket hedeflerini daha doğru yönetebiliriz. İş Geliştirme Astroloji Haritası sizi ve şirketinizi daha doğru yönetmeye davet ediyor.

Stratejik planlama ve yol haritaları vasıtası ile şirketinizin ne halde olduğunu ve gelecekte ne halde olduğunu görebilir oluşacak zararlar için önceden önlem alabiliriz. İşte İş Geliştirme Astroloji Haritası sizlere bu ve benzeri faydaları katacaktır. İletişim ve takım ruhunu yeniden kazandırmaya yönelik yapılacak olan çalışmalar ile şirketinizin iç iletişimini daha sıkı yapabiliriz. İşte bu sayede şirketiniz yıllar boyu güven içerisinde kalır. Çalışanların birbirleri ile olan iletişimleri sıkı ve değişmez olur ise artık tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak ve iş süreçlerinizi takip etmek olur. 

Her şirketin kendine has durum yapıları ve geleceğe dair hedefleri vardır. Sistemsel bir süreç planlaması ile kendine özgü ve özgüveni tam bir şirket profili oluşturabiliriz. Müşterileriniz ile uyum içinde çalışan bir şirket herkesin hayali değil midir? Vizyon sahibi şirketlerin misyonunu iyi kavramış yöneticilerin işlerinin yolunda gittiği değişmez bir gerçek haline gelmiştir. Ancak dikkat edilmesi gereken çeşitli kurallar vardır. Örneğin yeni işini kuran insanın önceliği her zaman işleridir. İşlerine önem veren insanların bir çoğu ise kazandığı paranın karşılığı olarak daha fazla çalışabiliyor.

İş Geliştirme Astroloji Haritası

Şirket sahiplerinin daha az çalışıp, daha fazla kazanmasını hedefleriz. Çok çalışmak marifet değildir, az çalışıp çok kazanmak ise hiçbir şeye değişilmeyecek eşsiz bir fırsattır. İş Geliştirme Astroloji Haritası programlarının düzenli yapılması, işinizi başarıya dönüştürecek bir Astroloji Danışmanlık programı istemez misiniz? Pratik ve yenilikçi yöntemler sayesinde şirketinizi daha hızlı büyütebilir, daha az çalışarak daha fazla kazanan bir şirket haline getirebilme şansına sahipsiniz.

Ülkemiz de küçük işletme sahiplerinin en büyük hatası bir gününü iyi programlayamaması, biraz tembelliği ve işten kaçması olabiliyor. Ancak şirket sahiplerinin böyle bir lüksü yok ama her insanın içinde tembellik duygusu vardır. İşte İş Geliştirme Astroloji Haritası ile en başta yaptığımız çalışma bu içinizdeki tembelliği yok etmek oluyor. Daha sonra ki çalışmaların birçoğu iş geliştirme programı oluyor. Tüm bu programlardan sonra şirketiniz ile alakalı alacağınız kararların hep analizcisi oluyor yeri geldiğinde fikirlerinizin yanlış olduğunu ve bu yanlışlıkların nelere mal olacağını kanıtlarıyla sunuyoruz. Hadi sizler de şirketinizi yönetme, yeni iş kurma, iş geliştirme ve işinizi büyütme süreçlerinde kanatsız bir melek edinin. İnanın her şeye değecek!

Sizde İş Geliştirme Astroloji Haritası ile işletmeniz için alacağınız önemli kararların sonuçlarını önceden kestirmek istemez misiniz? İş Geliştirme Astroloji Haritası size yol haritanızı belirlemenizde yardımcı olur. Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM FORMU ‘nu doldurmanız yeterli.

Eğitim Astroloji Haritası

Eğitim Haritası

Eğitim Haritası‘nda ki amaç öğrencinin gelişimini sağlamak ve öğrencinin kendi isteği üzerinde yapılan görüşmedir. Öğrencinin var olan potansiyelini tanımasını ve ortaya çıkarmak amaçlı Eğitim Haritası yardımcı olacaktır. Öğrencilerin sorumluluklarını yerine getirmesiyle gelişimini sağlamak göz önündedir. Eğitim Haritası, öğrencinin yanında bulunan rehber niteliğindedir. Öğrencinin kendini tanıması ve yeteneklerini ortaya çıkarmakta büyük rolü bulunmaktadır. Ve bu süreçte öğrencinin kendine hedef belirlemesine yardımcı olmaktadır.

Eğitim Haritası ‘nın Avantajları

 • Öğrencinin okul başarısını takip eder ve başarısını arttırmaya çalışır.
 • Sınav başarını kontrol ederek yükseltmeye çalışmaktadır.
 • Sınav kaygılarını minimize eder.
 • Aile içi iletişimindeki sorunları azaltma konusunda yardımcı olmaktadır.
 • Arkadaş ve sosyal iletişimlerini sağlıklı gelişimine yardımcı olur.
 • Sosyal ve kültürel faaliyetlere karşı ilgisini arttırmak ister ve teşvik eder.
 • Özel ders alan öğrenciler için yüksek verim almasını sağlamaktadır.
 • Misyonu taşımalıdır.
 • Etkili çalışma ve sağlıklı yaşam ile ilgili etkin izleme yapmaktadır.

Eğitim Haritası, öğrencinin gelişimini desteklemektedir. Öğrencinin kendini tanımasına ve hedef belirlemesiyle hedeflerinin üzerine giderek belirli bir sorumluluk oluşturması açısından önemli yere sahiptir. Sorumluluk duygusunu geliştirmeye yardımcı olarak karşılaşacağı problemlerle baş etme becerisini kazandırmaya yardımcı olmaktadır.

Astroloji Eğitim Haritası ‘nın Amaçları

 • Bireyler de var olan potansiyeli ortaya çıkarmaktadır.
 • Bireyin karşılaştığı problemlerle baş etme becerisini kazandırmayı amaçlar.
 • Öğrencinin özgüvenini oluşturur ve arttırır.
 • Öğrenciler kendilerini tanır ve yönetmeyi öğrenirler.
 • Zaman yönetimini öğrenir ve uygular.
 • Sosyal ve kültürel faaliyetlere olan ilgisini olumlu yönde etkiler
 • Sosyal kalitesini arttırmaktadır.
 • Sosyal hayatında olumlu birey olma yolunda ilerletir.
 • Sürekli gelişim içinde olmaktadırlar.
 • Öğrenci hayattan ne beklediğini keşfeder.
 • Öğrencinin geleceğe yönelik hedefler belirlemesini sağlar.
 • Yüksek motivasyonla ders çalışmasını sağlamaktadırlar.
 • Eğitim Haritası her zaman öğrenciye tam destek sağlamaktadır.
 • Umudunu yitirdiği durumlarda müdahale ederek olumlu bakış açısı yakalamaktadırlar.

Öğrencinin Kendine Sorması gereken Sorular

 • Ne isterim?
 • Ne yapmaktan hoşlanırım?
 • Ne yapabilirim?
 • Nerede olmak isterim?
 • Güçlü ve zayıf yanlarım nelerdir?
 • Nerden başlamam gerekir?
 • Kendime güveniyor muyum?
 • Hangi mesleği yapmalıyım?
 • Sorumluluklarımın farkında mıyım?

Gibi soruların cevaplarını Astrolog Esin KISAKOL araştırarak öğrenciye yardımcı olmaktadır. Ve böylelikle öğrencileriyle daha samimi ve güvenilir bir bağ kurmasına yardımcı olmaktadır.

Eğitim Haritasının Temeli

 • Hata yapmayan insan yoktur.
 • Bireyin ihtiyacı olan kaynaklar kendisinde mevcut olmaktadır.
 • Bireyin bulunduğu şartlara uygun cevabı verecektir.
 • Başarısızlığı kabul etmemektedir. Yaşananlardan ders çıkarmak gerektiğini bilmektedir.
 • İstediğin cevabı alamadıysan Başka çözümlere yönelmelisin

Astrolog Esin KISAKOL, öğrenci ve velisiyle tanışma toplantısı oluşturarak süreç hakkında bilgi vermektedir. Sizlerde çocuklarınızın gelecek kaygısı yaşadığını düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçerek çocuğunuzun en iyi şekilde kendini toplamasına ve başarılarını arttırmaya yönelik çalışmalar başlatabiliriz. Unutulmamalıdır ki hatasız insan yoktur önemli olan hatalarından ders alarak doğru yol haritası ile hayatına devam etmektir.