EtiketAy Tutulmasının Etkileri

10 Ocak 2020 Yengeç Burcunda Ay Tutulması ‘nın Etkileri

10 Ocak Ay Tutulması

10 Ocak yani bugün gerçekleşecek olan Ay Tutulması ‘nı öncü nitelikte olan yengeç burcunda yaşayacağız. Ay tutulmaları dolunay yada yeni aydan daha uzun bir etkiye sahiptir. Tutulmanın hemen ardından birde dolunay yaşayacağız, dolayısı ile dolunayın olanı görünür yapması sebebi ile yengeç burcundaki tutulmada gizli kalmış ne varsa görünür olacak.

Aileyi simgeleyen yengeç aynı zamanda duygular ve hassasiyetimizi de gösterir. Bir nevi içe kapanma olarakta hissedilecek. Tutulmanın etkileri bir kaç hafta öncesinden başladı ve bu günlerde pik noktasında .

Duygusal gelgitlerinde olduğu bu zaman dilimi öfke patlamalarına sebebiyet verecek ortaya çıkan durumlar sebebi ile ayrılıkları tetikleyeceği gibi bazı ortaklıkların ve evliliklerin bitişi olarakta ortaya çıkacak .

Bu tutulmadan en çok öncü burçlar etkilenecek. Haritanıza aldığınız açılar doğrultusunda yaşayacağınız durum şekillenecektir.

Aile ve yuvayı anlatan yengecin karşıtında bulunan gad ve jüpiter huzursuz olduğu oğlak burcunda oluşu olayların sert bir şekilde gerçekleşeceğini ve dönülmez bir durumda olunacağını işaret ediyor.

Neyin ne olduğunu net göreceğimiz bu tutulma  kadersel etkiler taşıyor.

Tutulmadan olumlu etki alanlarda olacak elbette ama herkes kendi özverili davranışına göre bir nevi hak ediş yaşanacak görünüyor. Kısacası hak eden hak ettiğini yaşayacak bir çok kişiye bir nevi bir yükten kurtulma gibi gelecek  yengeç burcundaki ay tutulması.

Hepimizin hayrına olmasını diliyorum gökyüzü pusulanız olsun

Astrolog Esin KISAKOL
Pusula Astroloji