EtiketMars Yay Burcunda

Mars Yay Burcunda Etkileri

Mars Yay Burcunda Etkileri

Mars Yay Burcunda Etkileri neler? Merhaba sevgili takipçilerim 3 ocak 2020 saat 12:38 itibari ile mars yönetici olduğu akrep burcundan yay burcuna geçiş yaptı. Marsın yay burcundaki serüveni 16 şubat 14:33 ‘e kadar sürecek.

Mars Yay Burcunda

Bu zaman zarfında fazlaca cesaretli davranma meyilinde oluruz sanki aksiyon ararız. Hiç yapmayacağımız şeyleri yapmaya cesaretimiz vardır. Çapkınlıkların da dozunun artığı bir zaman dilimi. Tabi ki henüz ilk derecelerde iken kiron ile yapacağı üçgen açı şartların bu kadar cesareti kabul etmediğinin farkındayız diğer yandan belkide başkalarına bu cesareti aktarma şeklinde yaşanabilir. Ocak ayında yaşanacak ay tutulmasının da etkisi ile bazı bitişleri, sonları yaratmak için cesur olunacak bir zaman dilimi. Bu bitişler, ilişkiler, arkadaşlık ve evlilik ile ilgili
bitişler olacaktır. Kimsenin dolduruşuna gelmeyin.

Mars yayda fazla cesaret göstermek bu dönemde riskler almak sonrasında sizi zora sokabilir. Abartılı davranışlardan kaçının hedefinizi şaşırabilirsiniz. Ani kararlar almadan önce bir gün düşünüp bekleyin. Evet hoşgörülü davranmanız zor olacak belki ama bu şekilde olmazsanız fevri çıkışlarla işinizden olabilirsiniz. Eğer iş verenseniz en iyi elemanınız dan olabilirsiniz. Ergen yaştaysanız çılgınlığı abartıp evden ayrılma kararı alabilirsiniz anne babalar dikkat…! Herkesi hoşgörüye davet ediyorum. Belkide sonradan pişman olacağınız ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Aslında en güzeli fazla enerjinizi spora vermek fanatik duygulardan uzak kalmak hedeften şaşmamak herkes için en doğrusu olacak. Mars Yay Burcunda bize bunları söylüyor.

Gökyüzü pusulanız olsun.

Astrolog Esin KISAKOL
Pusula Astroloji