EtiketSatürn Retro

Retro Gezegenler

Retro Gezegenler

Retro Gezegenler Ve Etkileri

MERKÜR RETRO

Kişinin doğum anında merkür retro ise, kendini anlaşılamıyor hissedebilir aynı zamanda öğrenme ve iletişim güçlüğü de verir. Haritasında Merkür gezegeni güçlüde olsa kişi anlama ve iletişim güçlüğü yaşar.

VENÜS RETRO

Kişinin doğum haritasında venüs retro ise hayattan zevk alamama ilişkilerde problem yaşama olur. Aynı zamanda kişinin kendi değer yargılarının olması farklı bir estetik anlayışı getirebilir. Kadınların haritasındaki venüs retro dişiliğini yaşayamama ve kadınlığı ile barışık olamamada vardır. Kişi paraya değer veremiyor bazende aşırı cimrilik yapıyordur.

MARS RETRO

Kişinin doğum haritasında mars retrosu varsa var olan enerjisini içeri atıyor ve dışarı yansıtamıyor dur. Fiziksel enerjisi düşüktür. Hırslı değildir ama sadece içsel iradesi güçlüdür. Erkeğin haritasında mars retro ise enerjisini ifade etmekte zorlanır. Mars koç yada akrep burcunda ise zorlanmaz yani mars retrosundan zarar görmez.

JÜPİTER RETRO

Kişinin haritasında jüpiter retro ise toplum değerleri ile kişi pek barışık değildir ve değer yargısı içe döner. İlgisi olmadığı için bu ona dahada zor gelir.

SATÜRN RETRO

Kişinin doğum haritasında satürn retro ise dünyevi olarak statü elde etmesi oldukça zorlu olur ama iç disiplini gelişmiştir. Bu kişi sadece kendi istediği sorumluluğu alabiliyor.

DİĞER GEZEGENLER

URANÜS, PLÜTON, NEPTÜN jenerasyonel gezegenlerin retrosunun bir önemi yoktur yılın yarısı retrodurlar ayrıca AY DÜĞÜMLERİ de birçok kişinin haritasında retrodur ve retro oluşlarının bir önemi yoktur.