EtiketYengeç

ŞUBAT AYI MERKÜR RETRO’NUN YÜKSELEN BURÇLARA ETKİLERİ

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

KOÇ YÜKSELEN VE KOÇ BURÇLARI

Merkür retrosu balık ve kova burçlarında gerçekleşecek .Şubat ayındaki bu retroda yanlış ve yalan haberler duyabilirsiniz dikkat.

Aynı zamanda kuzey ay düğümüne üçgenide olacak bu sebepten dolayı duyacağınız yalan yada yanlış haberler kadersel etkiler taşıyor olacak.

Bu haberlerden bazı mesajlar alacaksınız belkide sizlere kayıplar getirecek olabilir.

Ama bu kayıplar sizler için bir ödülde olabilir bir cezada sanki bir şeylerin diyeti ödeniyor.  Bu retroda bir karmanın yükünü atacaksınız.Kaderin bu yönü belkide size başka fırsatlar sunacak.

Bu durum size tamamen kader planınızı yaşatacak o yüzden bu duruma fazla takmamanız gerekecek aldığınız mesajlardan hangi yönün doğru olduğunu sizlere hissettireceği için yaşamanız gereken bir durum olacak .

 ilk önce üzülsenizde bu sizlerin doğru yolu bulabilmeniz için ruhunuzun bir planı olduğunu unutmayın. Görünmeyen planlar da sizler için en iyi olanı yaşamanızı diliyorum .

Asrt Esin Kısakol

 ŞUBAT AYI MERKÜR RETROSU

BOĞA YÜKSELEN VE BOĞA BURÇLARI

Şubat ayındaki merkür retrosu balık ve kova burçlarında gerçekleşecek .

Sizlerin hayalleriniz ve gelecek idealleriniz konusunda  gerçekleştirmek için harekete geçmeniz ile ilgili mesajlar içerecek ve sizde artık harekete geçmeniz gerektiğini anlayacaksınız .

Bu mesajlar genelde sosyal çevrenizde konuşulan konular olacak yada bazı mesajları arkadaşlarınızdan alacaksınız.

Dikkat etmeniz gereken şey ise daha önceden hayalini kurduğunuz şeyler ile ilgili mesajlar mı yoksa size yeni idealler veren bir mesaj mı bunlara dikkat  etmelisiniz .

Bildiğiniz gibi retrolarda yeni ve daha önceden düşünülmemiş hayaller yada idealler için harekete geçmek doğru olmayabilir .Harekete geçseniz bile yinede bundan faydalı dersler de alacakda olabilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatlarda yakalayacaksınız neptünün jüpitere yaptığı sekstil açı kadersel yardımlar ve destek göreceğinizi işaret ediyor .

Tüm alacağınız etkileri en iyi şekilde değerlendirmenizi dilerim .Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

    

 ŞUBAT AYI MERKÜR RETROSU

İKİZLER YÜKSELEN VE İKİZLER BURCU

Şubat ayında merkür balık ve kova burcunda retro yapacak .

Sizlerin bu retroyu yaşayacağı alan 10 .eviniz olan kariyer alanı olacak.

O yüzden kendinizi yanlış yada farklı ifade edebileceğiniz durumlar içerisinde kalacaksınız.

Yine kadersel olan bu yanlış anlaşılmalar yada yanlış ifade kullanmanızdan dolayı

bir şekilde dikkat çekme yaşayabilirsiniz.

Aslında bu yanlış durum kaderin size bir yön vermeside diyebiliriz.Sizler her zaman mantıkla hareket etsenizde bu sefer akışda olmayı denediğinizde belli sorumluluklar altında kalsanızda kendinizi gösterebileceğiniz yeni bir alanda bulabilirsiniz.

Belkide kaderin size vereceği yönle kendinizi içinde bulacağınız farklı ve yeni alanın size ne kadar iyi geldiğini ve o alanda ne kadar başarılı olacağınızı farkedeceksiniz . Tüm güzel etkileri akışda kalarak yaşamanız dileği ile gökyüzü pusulanız olsun.

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

YENGEÇ YÜKSELENLER VE YENGEÇ BURÇLARI

2020 Şubat ayının ilk merkür retrosu balık ve kova burçlarında gerçekleşecek .

Zaten siz yengeçlerin güçlü sezgilerinin daha da arttığını göreceksiniz.

Sezgileriniz size mesaj olarak rüyalarınız aracılığı olarak da gelecek.

Bu mesajlar uzun zamandır adım atmakda cesaret bulamadığınız konular için sizlere cesaret verecek olabilir .Belkide birilerine destek olmakdan kendinize fırsat bulamayıp haksızlık ettiğinizi de hissedeceksiniz.

Aldığınız mesajlar içsel görünüzü arttıracak görünüyor.

Bu mesajlar ayrıca sizinde yapmış olduğunuz yanlışlıkları farketmenizi sağlayacak.

En güzel tarafı kendinize yaptığınız haksızlıkları ve kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizi anlamanız olacak.

Bu zaman diliminde karşıt burcunuz jüpiter ve neptün arasındaki sekstil açı partnerinizinde size karşı destek ve yardıma açık olduğunu da hissedeceksiniz zaten davranış ve konuşmalarından bu desteği farkettirecek.Sizler bu desteğe açık olduğunuzu belli etmelisiniz hatta gelen desteklere açık olmanız gerektiği görünüyor.Evli yükselen yengeçler eşlerden bekar olanlar bu zamana kadar destek oldukları kişillerden karşıt destek görebilecekler.Aynı zamanda iş ortaklarlarınızdan görebileceksiniz  bu desteği

Artık siz yengeçlerinde kendiniz için birşeyler yapma zamanı Gökyüzü pusulanız olsun .

Astr Esin Kısakol

 ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

ASLAN YÜKSELEN VE ASLAN BURÇLARI

Sevgili aslan yükselenler.Şubat ayının ilk merkür retrosu balık ve kova burçlarında olacak.

Aynı zamanda karşıt burcunuzdada olacak olan bu retroda iyi ve takdir gören geri bildirimler alacaksınız.

Bu geri bildirimler  karşılaşacağınız sizi tanımayam insanlardan da gelebilir ve bu geri bildirimler sizin yön bulmanız adına faydalı geri bildirimler olacak.

Duyduğunuz şeyleri gözden geçirmeniz en doğru şey olacak.

Karşıt burç olduğundan yeni bir ilişki başlaması söz konusu olacak bu ilişkiyi ciddi gibi hissetsenizde doğru olanın arkadaş kalmak olduğunu göreceksiniz.

Bildiğiniz gibi retrolarda yeni ilişkiler yanıltıcı olacak.Yeni bir ilişkiye başlamamakda fayda var.

Diğer yandan eşinden ayrılmış olanlar eski eşleri ile bir şekilde karşılaşabilirler ve bu karşılaşma belkide aranızda hala bir sevgi kalmışsa değerlendirmekde fayda var yada ayrılık kararınızın doğru olduğu fikrine varıp aranızdaki yarım kalan konuşmaları tamamlamış olacaksınız.

Bu ay sizler için yeni bir ortaklığa girmek doğru olmayacak fakat bu kişi ile önceden ortaklık konusu gündeme gelmişse girebilirsiniz.

Jüpiter sekstili size işlerinize odaklanırsanız ek gelir konusunda fayda göreceğinizi gösteriyor .Belki bir prim yada bir gelir artışı olarak gelebilir.

Tüm güzel etkileri almanız dileği ile gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

BAŞAK YÜKSELEN VE BAŞAK BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosunu balık ve kova burçlarında yaşayacağız.

Karşıt burcunuz olan balık burcundaki merkür retrosu ilişkiniz olan kişi ile ilgili bazı geri bildirimler alacağınızı gösteriyor bu kişi eş yada ortağınız da olabilir .

Bu geri bildirimler karşınızdaki kişinin içgüdüsel ve kadersel söylediği şeyler olacak belkide aranızda uzun zamandır ortaya çıkmayan bir sorunun gündeme gelmesini sağlayacak ve bu sorun çözülmesi gereken bir sorun olacak.

Kaderinde devrede olduğu bu zamanda sizlerde bu geri bildirimlerde belki almanız gereken mesajları kendi hayatınızda belli bir düzen kurmak için değerlendirmeniz gereken mesajlar olacak .

Bu durum hayatınızdaki bellirsizlikler için yaşanması gereken bir durum olarak görünüyor.

Siz karşınızdaki eş yada ortağı daha fazla anlamaya çalışmalı hatta sözlerini daha dikkatli dinleyip anlamaya çalışmalısınız.

Gerekli mesajlarla hayatınıza yön vereceksiniz. Diğer yandan jüpiter neptün sekstili ilişkinizde gerekli çabayı göstermişseniz yeniden sarsılan ilişkinizi yoluna koyacak ve ilişkiniz güçlenecek .

Gökyüzü pusulanız olsun.

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

TERAZİ YÜKSELENLER VE TERAZİ BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosu kova ve balık burçlarında olacak .

5.ve 6.evinizde yaşayacağınız bu retro iş yerinizde bazı karışıklıklara sebep olacak.

Bu karışıklıklar daha çok yanlış anlamalar ve yanlış anlaşılmalardan dolayı yaşanacak görünüyor.

İletişim bozukluğu nedeni ile ilgili yanlış anlaşılmalardan dolayı hatalı ve yanlış kararlar almamaya dikkat etmelisiniz .

Bu durum ekibiniz ve sizin dalgınlıklar sonucu sıkıntı yaşamanıza sebep olabilir.

Karar alırken çok dikkatli olmalısınız daha önce planlamadığınız konuşmalar yapmamalısınız sadece planlı olan konuşmalar ve işler yapılmalı.

Ayrıca iş arkadaşlarınız sizi yanlış anlayabilir dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi olacak.

Bekar yükselen teraziler eski aşkınız geri dönebilir aklınızda kalan bir ilişki ise şansda verseniz eski ayrılık sebeplerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekecek.

Neptün jüpiter sekstili işe daha fazla yöneldiğinizde daha disiplinli ve planlı olduğunuzda biraz olsun rahatlayacağınızı söylüyor gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

AKREP YÜKSELEN VE AKREP BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosu balık ve kova burcunda olacak.

4.ve 5 . evinizde gerçekleşecek bu retro sizi aşk alanınızdan etkileyecek. Sevgilinizi yanlış anlayacağınız bir zaman dilimindesiniz. 5.ev balık burcu transitdeki venüs sevgilinizin size karşı oldukça fedakar olduğunu gösteriyor Aranızda bir gerilime sebebiyet vermemek adına onu daha iyi anlamaya odaklanmalısınız. 

Herhangi bir ilişkiniz yoksa eski sevgiliniz size tekrar dönebilir .Bu süreçde  size ne kadar fedakar davranıp yanınnızda olduğunu görürseniz tekrar bir şans verebilirsiniz.

Evli akrep yükselenler sizlerin de çocuklarımızın istekleri artabilir bütçe durumunuza göre alabileceğiniz ölçüde onların taleplerine cevap verin retrodan sonra istekleri değişebilir görünüyor.Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

 ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

YAY YÜKSELEN VE YAY BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosunu balık ve kova burçlarında olacak

Bu retro sizlerin 3.ve 4.evlerinizde gerçekleşecek .

Bu retroda hemen hemen herkesi yanlış anlayacaksınız gibi görünüyor hatta  size   destek olmak isteyenleri bile yanlış anlayacaksınız .Maddi anlamda zorlu geçen bir yıl yaşadınız bu durumunuz oldukça hassas olmanızı sağladı.

O yüzden şubat ayında yeni kararlar almamaya çalışın.Aynı zamanda 4.evinizde olacak balık burcu merkür retrosu evle ilgili yapılacak bazı tamir ve tadilat durumlarını gündeme getirecek. gibi görünüyor .Belkide bu bir taşınma bile olabilir.. Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

OĞLAK  YÜKSELEN VE OĞLAK BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosunu balık be kova burcunda yaşayacağız .

Sizlerin 2.ve 3.evinizde gerçekleşecek olan bu retro zihninizin oldukça karışık olduğu bir dönemde olacağınızı gösteriyor.

 Yapacağınız önemli konuşmalar sonucunda zihin evinizde olan bu retro istemeden kadersel konuşmalarınızın sonucunda uzun zamamdır yaşadığınız zorlu dönemlerde ne çok şey yaptığınızı farkedeceksiniz ve bazı zorlu kararlardan vazgeçecek olabilirsiniz gibi görünüyor.

Neptünün 1.evinizdeki jüpiter sekstili kendinizi toparlamanıza sağlayacak aslında uzun zamandır rahat bir nefes alacaksınız da diyebiliriz .Gökyüzü pusulanız olsun

Astr Esin Kısakol

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

KOVA YÜKSELENLER VE KOVA BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosu balık ve kova burcunda gerçekleşecek.

1.ve 2.evinizde olacak bir retro .Para konularına dikkat etmeniz gerekecek.

2.evinizdeki balık retrosu uzun zamandır maddi anlamda yapmak istediğiniz bir yatırım hattında doğru zaman olduğunu hissedeceksiniz .

Belkide gelirinizi arttırmak için isteğiniz başka bir alandan kazanç sağlamak da olabilir .Bu beklediğiniz bir iş teklifide olabilir  Bu kadersel etki gelirinizi arttırmanızı sağlayacak da olabilir .Size gelecek olan teklif  aklınızda olmayan bir iş teklifi ise kesinlikle olumsuz olacak var olan işinizde olmaya devam etmelisiniz.

 Aynı zamanda 1.evinizde olan retroda para harcamanıza dikkat etmelisiniz.

Ederinden fazla para ödeyecek olabilirsiniz .Gökyüzü pusulanız olsun

Ast ESİN KISAKOL

ŞUBAT AYI MERKUR RETROSU

BALIK YÜKSELEN VE BALIK BURÇLARI

2020 nin ilk merkür retrosunu balık ve kova burçlarında yaşayacağız .

Sizler için oldukça önemli bir retro 1.evinizde ve 12 evinizde gerçekleşecek.

 Bu retroda kadersel etkileri en fazla sizler alacaksınız.

İçinize gelen hisler bir çok probleminizi çözmenize yarayacak .İç güdülerinizle hareket etmenin faydalarını göreceksiniz.

Uzun zamandır fedalarlık yaptığınız kişilerden destek görecek olabilirsiniz.

Planlarınızı uygulamak ve problemlerinizi çözmek için iyi bir zamanda olacaksınız.

Astrolog Esin Kısakol. Pusula astroloji