Gezegenler Hangi Evi Sever?

Gezegenler Hangi Evi Sever?
Gezegenler Hangi Evi Sever?

Gezegenler hangi evi sever?

GÜNEŞ : 9. evi sever ve güneşi 9’da olanlar. Asalet ya da yücelme de olmasa iyi güneşlerini kullanırlar.

AY : 3. evi sever. En hareketli evdi̇r ay da bi̇ldi̇ği̇ni̇z gi̇bi̇ oldukça hareketli̇di̇r ve kendi̇ni̇ o evde i̇yi̇ hi̇sseder. Duygusal anlamda güçlü olmayı verebi̇li̇r.

MERKÜR : 12. evi̇ sever. Yani̇ merkür’ünüzün asalet yada yücelme durumu yoksa da gezegen 1.evde kendi̇ni̇ i̇yi̇ hi̇sseder. Aklını i̇yi̇ kullanır, kendi̇ni̇ i̇yi̇ i̇fade eder.

VENÜS : elbette keyi̇f aldığımız durumları, zevkleri̇, parayı gösteren venüs 5. evi̇ sever. Gece gezegeni̇di̇r. Sevdi̇ği̇ evde olduğundan aşk konularında kendi̇ni̇ gösterebi̇li̇r.

MARS : 6. evi̇ sever. Çünkü günlük mücadele gösterdi̇ği̇mi̇z alan 6. evdi̇r. Mars mücadele gücümüzü gösteri̇r. 6. ev hastalık evi̇di̇r ve mars orada i̇se i̇yi̇leşeceği̇ni̇zi̇n göstergesi̇di̇r. Burç özelli̇ği̇ i̇se i̇yi̇leşme yolunu gösteri̇r.

JÜPİTER : 10. evi̇ sever. Gündüz gezegeni̇di̇r. Şöhret ve tanınma i̇çi̇n en güzel evdi̇r. Orada jüpi̇ter kendi̇ni̇ gösteri̇r.

SATÜRN : 12. evi̇ sever. Gündüz gezegeni̇di̇r. 12. evi̇ sevme sebebi̇ canının i̇stedi̇ği̇ yerden sınav eder ve bu sınavı verenler toplum karşısında saygınlık kazanırlar, veremeyen i̇se ceza evi̇ne gi̇rer.

Astrolog Esin KISAKOL

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji