HAFTANIN KRİTİĞİ

HAFTANIN KRİTİĞİ

Merhaba sevgili takipçilerim 2020 yılının en zorlu olan aylarından mart ayı malesef hepimizin canını sıktı. Sabırlı ölçülü ve  tedbirli davranmanın faydalarını uygulayanlar gördü zorlu bir retro bitirdik ama ardından gelen mart ayı herkese bir virüs korkusu saldı .

Takipçilerim iyi bilir her zaman söylediğim şeyi tekrar edeceğim bizler Avrupa ülkesinde yaşandığı gibi bir virüs faciası yaşamayacağız.Bu virüs geldiği gibi gidecek.Sadece can sıkacak sonu çok uzak değil sabır 🙏

Bu hafta itibari ile mars jüpiter ve plutonun stelyumu bazı sert yaptırımlara maruz kalacağımızı gösteriyor . Bu stelyuma hafta içi ay oğlakda eşlik edecek ve duygusal olarak sıkıntılı bir zaman dilimi olacak .Daha sonra güney ay düğümü ve uranüs açısı biraz canımızı sıkacak gereksiz işlerle bizi meşgul edecek gereksiz diyorum çünkü kişisel haritalara yansıması yanlış uğraşı içinde olduğumuzu işaret ediyor.

Bu sert yaptırımlar en zorlu günleri gösteriyor  ardından güneş koç burcuna geçtiğinde bir enerji içerisinde olup cesaretleneceğiz güçlü hissetmemizi sağlayacak .Her zorluğun sonunda aydınlık vardır bunu unutmayalım sabırlı olalım birlik ve beraberliğin pozitif duygularla geleceğini bilelim Türk milleti kendi birliği ve mücadelesi sonucunda zorlu sınavı veren bir ülke olacak.Bize bizden fayda var 🙏

Haftanın en iyi açısı merkür’ün balık burcunda kuzey ay düğümüne yaptığı açı olacak sezgileriniz size yön verecek bu rüyalarınız aracılığı ilede olabilir .

Kısa bir sürede olsa retrodan önce satürn kova burcuna geçiş yapacak bu aslında farklı seçenekler bulmamızı sağlayacak bir durum olacak saturn bildiğiniz üzere kova burcunda oldukça güçlüdür yenilenmeyi güçlenmeyi farklı durumlardan kısa yolla fayda sağlamayı anlatır .

Satürnün tekrar oğlak burcuna retro ile dönüşü ise sabredenlere  ödül vermek için olacak ve asıl kova geçisini yıl sonunda yaşayacağız yinede fragmanı bile bize destek olacak .

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

Asrt ESİN KISAKOL

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji