KOVA BURCUNDA DOLUNAY | 24 TEMMUZ 2021

Yükselen Koç: Kova burcundaki dolunay 11. evinizde olacak. Gelecek planlarınız için adım atmanız söz konusu. Uzun zamandır yaptığınız planlarda artık harekete geçmek için netleşeceksiniz. Şimdi be yapmak istediğinizi daha iyi biliyorsunuz ve bu anlamda daha cesursunuz. Gruplara girmek, arkadaşllarla birlikte sosyal faliyetlerde bulunmak, gelecekle ilgili birlikte adım atmak sizlerin de faydasına olacak. Bazı yükselen Koçlar politika ile ilgili girişimlerde bulunabilir, kısacası kendi planlarınız için adım atma zamanı!

Yükselen Boğa: Kova burcundaki dolunay 10. evinizde meydana geliyor. Kariyerinizle ilgili daha cesur adımlar atmanız söz konusu. Büyük başarılara imza atabilirsiniz. Bu daha önce adım attığınız bir alan olsada şimdi kendinizden daha eminsiniz ve daha sağlam olarak ilerlemeniz mümkün. Önceden atılmış adımlar geleceğimiz için çok daha büyük önem taşıyacak. Bazı yükselen Boğalar için bu yeni bir iş başlangıcı olabilir ya da kariyerde yükselme, terfi etme söz konusu olabilir. Kendinizi göstermek konusunda gerekli olan cesurca davranmak olacak.

Yükselen İkizler: Kova burcundaki dolunay 9. evinizde olacak. Akademik alanda atmış olduğunuz adımlardan sonuçlar alacaksınız. Bu alanda bir başarı söz konusu. Mahkeme, dava gibi konularınız varsa cesur adımlarınız sizler için iyi olacak. Yeni aydaki girişimleriniz dolunayda sizlere büyük fayda sağlayacak, bildiklerinizin doğruluğunu fark edeceksiniz. Ne yapmanız gerektiğiyle ilgili daha eminsiniz. İnternet alanında iş yapan İkizler burçları, dolunayda kendilerini daha da ilerlemiş hissedecekler.

Yükselen Yengeç: Kova burcu dolunayı 8. evinizde, sorunlu ortaklıklar ve sorunlu evliliklerle ilgili krizler var. Eşiniz, ortağınız veya önemsediğiniz insanlara vermiş olduğunuz şansları tüketmiş olabilirler. Eğer yeni ayda verdiğiniz şanslar doğrultusunda ilişkilerinizde bir düzelme olmadıysa artık kendinize yeni bir yön çizmek durumunda kalabilirsiniz ve artık ne yapmanız gerektiğinin daha da farkındasınız. Fazla ödün vermenin size bir katkısı olmadığını anlıyorsunuz. Kabuğunuzu kırma ve sesinizi çıkartma zamanı. Sömürülüyor veya üzerinizdeki baskı artıyor olabilir. Kova dolunayında bu konularda cesaret göstereceksiniz. Evlilik veya ortaklıklar bitebilir.

Yükselen Aslan: Kova burcu dolunayı 7. evinizde, kötü giden ilişkilerde dostça ayrılıklar olabilir ve bazı yükselen Aslanlar için bu dolunay bir evlilik kararı da getirebilir. İlişkilerinizde daha da netleşeceksiniz. Uzun süredir gündemde olan ve yapmanız gereken işler ya da aldığınız teklifler hakkında da bu dolunay netlik getirecek. Sizin için doğru olan karşınızdaki teklifleri olumlu değerlendirmek, bu teklifler sizler için faydalı olacak. Bu bir iş teklifi de olsa evlilik teklifi de olsa sizin için doğru olan, unutmayın!

Yükselen Başak: Kova burcu dolunayı 6. evinizde olacak. İş konusu yeniden gündeme geliyor. İş anlamında yaşadığınız belirsizlikler varsa artık çözülüyor. Henüz çalışmayan yükselen Başaklar için bu yeni bir işe başlama anlamı taşıyor. Aynı zamanda sağlık konularında sıkıntı yaşayan yükselen Başaklar için dolunay bu sıkıntıları çözmek için doğru zaman olacak.

Yükselen Terazi: Kova burcu dolunayını 5. evinizde, aşk, çocuk, keyif ve hobi alanınızda yaşıyorsunuz. Keyif aldığınız hobinizi işe dönüştürmek için atacağınız ufak adımlar faydalı olacak. Bu yaptığınız şey her neyse artık bu alanda daha cesur adımlar atma zamanı. Uzun zamandır bu konularda emin olamadığınız durumlar varsa netleşeceksiniz. İlişkisi olmayan yükselen Terazi burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir. Satürn de bu evde ve başlangıçta zorlu gibi gözüksede daha sonra harika bir ilişkiye dönüşebilir.

Yükselen Akrep: Kova burcu dolunayı 4. evinizde gerçekleşecek. Yuvamızı gösteren bu evdeki dolunay sizler için cesurca alınacak kararlar ve büyük bir değişime işaret ediyor. Bu değişim şehir dışı veya yurt dışına taşınma şeklinde de olabilir. Aynı zamanda dolunay bir çok yükselen Akrep burcuna içsel olarak bir değişim dönüşüm yaşatacak. Artık kendiniz için farklı yönlere gitme isteği içerisinde olacaksınız.

Yükselen Yay: Kova burcundaki dolunay 3. evinizde gerçekleşiyor. Bazı net kararlar alacağınızı söyleyebiliriz. Bu kararları alırken biraz dikkat etmelisiniz çünkü sevdiklerinizle birlikte ortak kararlar olmalı. Onlardan aldığınız fikirler çok değerli. Sizler karar alırken zorlanmıyorsunuz, sadece görmediğiniz bazı detaylar var. Bu nedenle eşiniz, önemsediğiniz kişiler ya da ortağınızın fikirleri doğrultusunda hareket ederseniz bu dolunayın faydalarını göreceksiniz. Aksi takdirde gözden kaçan problemler canınızı sıkabilir.

Yükselen Oğlak: Kova burcu dolunayı 2. evinizde, para alanınızda meydana geliyor. Çözülmemiş miras konuları varsa bu sefer daha cesur adımlar atarak bu konuları çözümlemeniz söz konusu olabilir. Bazı yükselen Oğlaklar için yeni girdikleri alanlarda kazanç elde edebilmek atılacak yeni ve önemli adımlar olabilir. Diğer yandan ayrılık yaşamış olan Oğlaklar için bir mal paylaşımı durumu gündeme gelebilir, iş ortaklığına son vermiş Oğlaklar için de maddi konuların gündemde olması söz konusu olacak ya da daha önceden kalan alacak – verecek konuları yeniden gündeme gelecek.

Yükselen Kova: Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor, bu nedenle sizin için çok önemli olacak. Uzun zamandır planladığınız / düşündüğünüz fakat adım atamadığınız konularda artık adımlar atıyor, kararsız kaldığınız konularda ise net kararlar alıyorsunuz. Sizin için önemli olan bu konularda şimdi daha doğru koşullara sahip olabilirsiniz ve bu adımları atmak sizler için gerekli olacak.

Yükselen Balık: Kova burcu dolunayı 12. evinizde, sizin dışınızda gelişecek bazı durumlar söz konusu olacak. Bu olaylar her neyse ön göremediğiniz şeyler ve işiniz ya da bulunduğunuz alan etkilenecek olabilir. Bu etkilenme geçici ya da uzun süreli olabilir. Belki de tanrı sizi daha farklı bir alana yönlendiriyor.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN
Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji