KRALİYET YILDIZLARI

KRALİYET YILDIZLARI

Dört adet Kraliyet Yıldızı vardır. Kuzey’in, Güney’in, Doğu’nun ve Batı’nın koruyucuları olan bu yıldızların üzerinde güçlü gezegenleri bulunanlara önemli yetenekler verilmiştir. Haritasında Kraliyet Yıldızı bulunanlar gücü doğru kullanmakla sınanırlar. Kraliyet Yıldızları bu kişileri sıfırdan alıp zirveye çıkarır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta vardır ki o da eğer harita sahibi kendisine verilen gücü doğru kullanmazsa aynı hızda dibe vurur. Kraliyet Yıldızları 72 yılda 1 derece ilerler.
Bu yıldızlar sırası ile kuzeyin koruyucusu Regulus doğunun yıldızı Aldeberan batının yıldızı antares ve güneyin yıldızı famaulhaut


                REGULUS


Kuzey’in koruyucusu Regulus, 2018 sonrası doğan kişilerin haritasında 0 derece Başak burcunda yer alıyor. Öncesinde ise 29 derece Aslan burcundaydı. Gökyüzünün en parlak yıldızı Regulus; haritasında kendi doğasında bir gezegen üzerinde konumlanmış kişiye çok büyük bir otorite verir. Regulus, bu kişiyi dünyayı yönetecek duruma getirir. Regulus sahibi kişilerin intikam duygusu güçlüdür. Eğer bu intikam duygusunu doğru yönetemezlerse ve içlerinde kin taşırlarsa Regulus kişiyi en dibe vurdurur.

                ALDEBERAN


Doğu’nun koruyucusu Aldeberan, 2018 sonrası doğan kişilerin haritasında 10 derece İkizler  burcunda yer alıyor. Öncesinde ise 9 derece İkizler burcundaydı. Aldeberan askeri başarı demektir. Haritasında Aldeberan’a sahip kişiler, disiplin, çalışkanlık ve azimle üst düzey görevlere gelirler. Genel Kurmay Başkanı yada darbe ile başa gelen bir asker gibi… Aldeberan’ın şartı dürüstlüktür. Yıldıza sahip kişi oldukça büyük bir yükseliş yaşar fakat dürüst davranmadığında aynı hızda kaybeder.
 
                  ANTARES


Batı’nın koruyucusu Antares, şimdi doğanlarda 10 derece Yay  burcunda yer alıyor. Öncesinde ise 9 derece Yay burcundaydı. Haritasında Antares’e sahip kişiler takıntı derecesinde başarılı ve hedefe odaklanan kişilerdir. Antares’e sahip kişiler hedeflerine kilitlenir ve alanlarında en yüksek noktaya gelebilirler. Antares’in şartı abartıya ve aşırıya kaçmamaktır. Eğer egolarına yenilirlerse yükseldikleri oranda alt üst olurlar.

       FAMAULHAUT

Güney’in koruyucusu Fomalhaut, 2018 sonrası doğan kişilerin haritasında 4 derece Balık burcunda yer alıyor. Öncesinde ise 3 derece Balık burcundaydı. Fomalhaut haritasında iyi bir gezegen üzerinde konumlanmış kişiye büyük bir manevi güç verir. Bu kişiler kehanet ya da doğa üstü güçlere sahip kişiler olurlar. Fomalhout sahiplerinin egolarını kontrol altında tutmaları gerekir. Ayrıca bu gücü maddi çıkarlar uğruna kullananlara büyük bir düşüş yaşatacaktır.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN
Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji