KRALİYET YILDIZLARI

Kraliyet yıldızları
Kraliyet yıldızları

Kraliyet yıldızları nedir? Kraliyet yıldızları dört tanedir. Değdikleri yere başarı verir. Kişi dünya hakkında fikir yürütür. Evrenin planında olmak gibidir. Öyle bir gün verir ki seni sıfırdan alıp zirveye çıkarabilir. Evrenle anlaşma yapmış gibidir. Kraliyet yıldızınız harekete geçtiğinde yüksel’işinizi kimse durduramaz. Doğru yer zaman ve mekan kombinasyonu vardır. Kraliyet yıldızlarının koşullarına uymazsan seni yükselttiği gibi aynı hızda aşağı çeker ve dibe vurdurur.

REGULUS

Regulus gökyüzünün en parlak yıldızıdır. Kuzeyin gözcüsü koruyucusu. 29 derece aslan burcundadır ama şuan ki konumu 0 derece başak burcundadır. Regulus otorite verir Dünyayı yönetecek konuma getirir. Haritasında regulus olan kişilerde intikam duygusu vardır. Ancak kişi yükseldiğinde intikamcı ve kindarlığa başvurursa dibe vurur.

ALDEBARAN

Bu yıldız daha çok askeri yıldız diye bilinir çünkü disiplinle çalışkanlık ve azimle bir yerlere gelirsin büyük askeri mevkiler gibi (genel kurmay). Yada darbe yapıp başa gelen biri gibi. Bu yıldız 9 derece ikizler burcunda, şimdilerde ise 10 derece ikizlere geçtiği biliniyor. Dürüstlük ve dürüst oldukça kişi yükselecektir. Aksi takdirde en yukarıdan en aşağı düşer.

ANTARES

Antares kraliyet yıldızının özelliği kişiye takıntı ve obsesiflik verir. Bu kişiler tek bir hedefe odaklanırlar ve takıntılı olduklarından hedeflerine ulaştıklarında en tepede olurlar 9 derece yay burcundadır. Şimdilerde 10 derece yay burcundadır. Bu kraliyet yıldızının koşulu ise abartmadır .örneğin kişi en tepe noktasında maddi olarak yüksek abartıya ve harcamaya geçmiş ise bu yıldız onuda yükselttiği gibi aşağı da aynı hızla çekecektir.

FOMALHAUT

Bu kraliyet yıldızı da güneyin gözdesidir, kişiye doğa üstü güç ve kehanet verir. Bu insanlar kahin yada medyum olabilirler ancak bilgilerinde maddi yada manevi çıkar güderse ve egosal davranışlara bürünürlerse aynı düşüşü yaşarlar. Bunlara ego yoksa özelsin der yıldızları. Fomalhaut 3 derece balık burcundadır şimdilerde 4 dereceye ulaştığı biliniyor.

NOT : Kraliyet yıldızlarının değdiği gezegenler güçlü ise( örneğin 29 aslan güneş,  9 ikizler merkür, 9 jüpiter yay, 3 venüs balık ) kişinin başarılı olma şansı daha yüksektir. Gezegenler düşük yada kötü durumda ise ( satürn 29 aslan, 9 ikizler jüpiter, 9 merkür yay, 3 merkür balık ) kişinin başarılı olma şansıda düşüktür.

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji