Stratejik Planlama Astroloji Haritası

Stratejik Planlama Astroloji Haritası
Stratejik Planlama Astroloji Haritası

Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile nereye gittiğinizi iyi bilirsiniz. Kullandığınız otomobilin nereye gittiğini bilmediğinizi düşünsenize? Nereye gidiyor bu otomobil. Ne kadar sürecek, neler gelecek başınıza ve en kötüsü sizi nerede yarı yol da bırakacak? Tüm bu soruları bilememek insanı mahveden en kötü etkenlerdir. Tüm bu etkenlerden kurtulmanızı isteriz. Stratejik Planlama Astroloji Haritası sayesinde sizler de şirketinizin nereye gittiğini, neleri kaybedip neleri kazanacağını ve ne kadar süreceğini iyi bilmelisiniz.

Birçok rehber size nereye gittiğinizi söyleyebilir. Dışarıdan bakılan gözler aslında sizin göremediğiniz birçok şeyi görebilir. Ancak önemli olan görmek değil, uygulamaktır. Gideceğiniz yönü çevirmek ve başarılı olan yola çevirmek işte asıl mesele bu. Çoğu işletmenin bir varış noktası yoktur. Bir hedefi yoktur ve rastgele para kazanan ve maaşları ödeyen işletmeler vardır. İşletmenizin nereye gideceğini ve neleri yapabileceğini, personelleriniz ile birlikte şirketinizin neler kazanabileceğini görmeniz gerekmektedir. İşte tüm bu durumları görebilmek ve yeni yollara çevrilmek için Stratejik Planlama Astroloji Haritası hizmeti almalısınız.

İşletmenizin büyümesi açısından yeni hedefler belirlenmeli ve bu hedeflerin nasıl başarılacağı madde madde sıralanmalıdır. Bir tane hedef belirleyip o hedefi başarınca yeni hedef bulmakta aslında doğru olan değildir. Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile en doğru hizmeti alabilir ve şirketinizin geleceği için en doğru adımları atmaya başlayabilirsiniz.

Ne konum da olduğunuzun pek bir önemi yok, isterseniz çaylak bir girişimci olun isterseniz profesyonel bir genel müdür isterseniz holding yöneten bir CEO olun herkesin fikirlere ve danışmanlara ihtiyacı vardır. Stratejik Planlama Astroloji Haritası sizi ve şirketinizin en iyi ve en başarılı şekilde yönetilebilmesini sağlamakla kalmaz, hayatınızı düzene sokar ve iş hayatınızı tertipli hale getirir.

Stratejik Planlama Astroloji Yol Haritası

Stratejik plan hazırlamak için yetenekli olmanıza lüzum yok, sizlere vereceğimiz detaydan sonra şirketiniz için nasıl stratejik planlar hazırlayacağınızı öğreneceksiniz. Stratejik planlar yapmak için birçok kişi ultra yeteneklerinizin olması gerektiğinden bahseder. Ama aslı böyle değildir, çünkü her birey ve her şirket yöneticisi normal çalışan bir beyine sahiptir. Bu beyne sahip isek tek yapmamız gereken normalin dışında çalışmasına ön ayak olmaktır.

Aslında para ile satılmayacak kadar değerli olan bu bilgilerin sadece ülkemiz ekonomisine katkı sağlaması amacı güttüğünü biliyor muydunuz? Bir üretim süreci, satım ve kazanım süreci herkesin yapabileceği bir iş değildir. O yüzden şirketinizin üretim, satım ve kazanım süreçlerini, yurt dışı programlarınızın daha yoğun olmasını sağlamak bizim işimiz. Sizin işiniz ise üretmek, satmak ve kazanmaktır. Her şirketin kendine göre programı ve planı vardır. Ama her plan ve program başarılı olacak diye bir kavram sunmak son derece yanlış bir kavram olacaktır.

Çeşitli işletmeler bütçelerini büyütmek için daha fazla reklam bütçesi ayırmaktadır. Bir yıllık kazancın tamamını reklam bütçesi yapabilecek şirketler mevcuttur. Bu çok yanlış bir davranıştır. Şirketinizin bir yıllık kazancının %20’si ile reklam bütçeleri oluşturmak en mantıklı hareket olacaktır. Yapılan araştırmalar sonucunda start-up düzeyindeki işletmelerin 26.000’i stratejik planlama yapamadıkları için batmıştır. Diğer firmalar ise bol miktar da kaynağa sahip olup bu kaynakları olumsuz yönlere ve yanlış adımlara harcaması sebebi ile batmaktadır.

Şirketiniz için en anlamlı stratejik planlamanın Astrolog Esin KISAKOL tarafından yönetilmesine olanak sağlayın. Emin olun şirketiniz için en iyi planlamayı yapacak kapasiteyi size vereceğim. Çoğu işletmelerin ve özellikle bireylerin şahsi hedefleri vardır. Bu hedefleri bilirler, ama hedefleri gerçekleştirmek için fiziksel anlamda gerçekten hiçbir şey yapmazlar. Bu insanoğlunun doğasında olan bir şeydir. Ama bu özelliği yıkıp yenilikler kazanmak da insanoğlunun elindedir. Stratejik Planlama Astroloji Haritası ile varış noktanızı, bölgenizi fethetmenin ve gitmeniz gereken yolu daha iyi izlemenin rahatlığına kavuşun!

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji