11 ŞUBAT KOVA BURCUNDA YENİ AY

11 Şubat’ta 23:16 derecede Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek.

Etkisini 1 haftadır hissettiğimiz yeni ay kova stelyumlu bir yeni ay olacak.

Güneş, Jüpiter, Venüs ve Satürn ve Merkür’de Kova burcunda ayrıca Merkür retro durumda.

Gökyüzünde her şey değişiyor, yenileniyor ve yeni olana uyumlana bilmemiz için yaşadığımız Merkür retrosu Şubat ayında zihnimizi epey meşgul edecek.

Boğa burcundaki Mars’ın Merkür karesi stelyumdaki gezegenleri etkiliyor olacak.

Boğa’da zararlı olan Mars yeni olana geçmekte zorlanmak harekete geçememek ayrıca bildiğinden şaşmayıp standart rutinde kalmayı güvenli alan olarak görmemize sebep olacak.

Oysaki Kova stelyumu aynı zamanda  Kuzey Ay Düğümü’ne üçgen ve bu da akıllı ve mantıklı hareket ettiğimizde attığımız adımlarda büyük başarılar yakalayacağımızı işaret ediyor.

Instagram sayfamdan ve Youtube videomdan gökyüzü haberlerini takip edebilirsiniz.

YÜKSELEN BURÇLAR KOVA YENİ AYINDAN NASIL ETKİLENECEK?

Yükselen Koç:

Yeni ay 11. evinizde gerçekleşiyor. Hakkınız olanı alabilmenin yolu sizinle aynı sorunu paylaşanlarla beraber olmaktan geçiyor. Bu sefer tek başınıza güçlü olamayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve grup arkadaşlarınız size destek olmak için hazır, yardım almaktan çekinmeyin.

Yükselen Boğa:

Kova burcundaki yeni ay 10. evinizde meydana geliyor. Kariyerinizde ön plana çıkmanızın zamanı geldi. Profesyonelliğinizle dikkat çekeceğiniz bir dönem olacak. Gözler üzerinizde…

Yükselen İkizler:

Yeni ay 9. evinizde gerçekleşecek. Yeni bir eğitime başlamak için güzel bir zaman. Belkide yurt dışı bağlantılı işlerinizden güzel haberler gelecek. Korkularınızın sizi durdurmasına izin vermeyin.

Yükselen Yengeç:

Yeni ay 8. evinizde… eş yada ortaklarla aranızda maddi konularda beraber adım atmanız gerekebilir. Akılcı ve mantıklı düşünerek uyum ve birlik içinde her iki tarafın da çıkarı için adım atılırsa fayda sağlanacak.

Yükselen Aslan:

Yeni ay 7. evinizde, güzel teklifler var ve bu bir evlilik teklifi de olabilir. Size beklemediğiniz bir zamanda da gelse bu teklifi kabul etmeniz sizi güzel bir evliliğe taşıyabilir. Ayrıca yükselen Aslanların işle işgili bir ortaklığı da söz konusu olabilir. Her zaman bildiğiniz şekilde ilerleme konusunda ısrar etmemelisiniz. Karşınızda size fikir verenlere güvenin. Yöntemleri farklı olsa da bu orijinal fikirler size kariyerinizde artı sağlayacak ve önemsediğiniz bu kişileri dinlemek kariyerinizde parlama şansı getirebilir.

Yükselen Başak:

Yeni ay 6. evinizde gerçekleşiyor. Ekip olarak işyerinizde başarılı bir işe imza atmış olabilirsiniz. Ayrıca yeni bir iş teklifi, sizin için ileride oldukça keyifli bir iş alanına dönüşecek olabilir. Yeni bir alandan farklı bir iş teklifi gelecek olabilir. Ama siz bu konuda çekimser kalabilirsiniz. Aslında var olan bilginizi göstereceğiniz ve kendinizi iyi hissedeceğiniz bir alan olacak.

Yükselen Terazi:

Yeni ay 5. evinizde olacak. Bu bir bebek müjdesi olabilir. Aynı zamanda farklı tarzı olan bir aşk hayatınıza girebilir. Hobinizle ilgili atacağınız adımlar size kazanç sağlayacak olabilir. Yada yeni bir hobi size çok iyi gelebilir. Şüphelerinizi bir kenara bırakmalı ve açık fikirli olmalısınız.

Yükselen Akrep:

Yeni ay 4. evinizde gerçekleşiyor, hayatınızla ve yaşam alanınızla ilgili kararlar almış olabilirsiniz. Ama 7. evinizde Mars olmasından dolayı eş yada ortaklarınız bu konuda sizinle aynı fikirde olmayabilir. Sizin için sevdiklerinizle ortak karar almak, fikirlerinizi onlarla paylaşmak, onları da önemsediğinizi fark ettirmeniz ve söz sahibi olmaları, ortak kararda sizin yanınızda olmalarını sağlayacak.

Yükselen Yay:

Yeni ay 3. evinizde… yeni almış olduğunuz kararlar var. 6. evinizdeki Mars’tan dolayı kendi bildiğinizde ısrarcı olmanız söz konusu olabilir. Yeni ayın Kuzey Ay Düğümü üçgeni, sevdiklerinizin fikirlerini uyguladığınızda adımlarınızın daha doğru adımlar olabileceğini gösteriyor.

Yükselen Oğlak:

Yeni ay 2. evinizde gerçekleşiyor. Farklı bir alandan para kazanma fırsatınız var ama 5. evinizdeki Mars, kendi bildiklerinizde ısrarcı olduğunuzda yeni alanlardaki fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir. Yeni ayın Kuzey Ay Düğümü üçgeni bu yeni alamda daha fazla kazanmanıza sebep olacak. Kendi bildiğinizde ısrar etmeyin. 

Yükselen Kova:

Yeni Ay 1. evinizde, sizin için önemli bir yeni ay olacak. Atacağınız adımlarda kendi bildiğiniz şeylerden şaşmayın ve adımlarınızda ısrarcı olun. Konfor alanınızı yaratmak kendi elinizde olacak.

Yükselen Balık:

12. evinizde yeni ay gerçekleşiyor. Sanki her şey sizin dışınızda gelişiyor ve ne yapacağınızı bilmiyor gibisiniz. 3. evinizdeki Mars’a karesi olanlardan huzursuz hissetmenizi sağlayacak ama huzursuz hissetmeyin. Önünüze gelen fırsatlara açık olun. Değişime ayak uydurmanız sizin için hayırlı olan olacak.

GÖKYÜZÜ PUSULANIZ OLSUN

Astrolog Esin Kısakol

Yazar Hakkında Tümünü Görüntüle

pusulaastroloji